تاپ خبر - آرشیو

به همت انتشارات جهاد دانشگاهی اردبیل؛

کتاب حقوق محیط زیست در ایران منتشر شد

انتشارت جهاد دانشگاهی استان اردبیل کتاب «حقوق محیط زیست در ایران با رویکرد خسارات زیست‌محیطی و نحوه جبران آن» برای رشته‌های علوم انسانی به ویژه حقوق و محیط زیست را منتشر کرد.

ادامه مطلب
رئیس جهاد دانشگاهی اردبیل عنوان کرد:

شبکه‌سازی؛ از مزیت‌های بزرگ طرح مشاغل خانگی/ مشاغل خانگی، عامل موثری در توسعه استان اردبیل است

رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل گفت: رونق مشاغل خانگی و کمک به اقتصاد خانواده‌ها از مهم‌ترین عوامل موثر در توسعه استان است.

ادامه مطلب
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان اردبیل:

حمایت مالی از متقاضیان طرح مشاغل خانگی اولویت دارد

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان اردبیل گفت: حمایت مالی در طرح ملی توسعه مشاغل خانگی نباید محدود به پیشران‌ها شود و بایستی حمایت مالی از متقاضیان در اولویت قرار گیرد.

ادامه مطلب
معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل:

جهاد دانشگاهی در اجرای برنامه‌های فرهنگی، تخصصی‌محور عمل می‌کند

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: فعالیت‌های جهاد دانشگاهی در حوزه فرهنگی، تکیه و توجه به حضور و مشارکت اساتید و دانشجویان در برنامه‌ریزی و اجرای برنامه‌های فرهنگی به صورت تخصصی‌محور بوده که استان اردبیل در این زمینه موفق عمل کرده است.

ادامه مطلب
در کارگاه آموزشی "کرونا و اخلاق پزشکی" در اردبیل عنوان شد:

سهل‌انگاری انتقال دهنده ویروس کرونا در رعایت دستورالعمل بهداشتی معصیت است گالری

به همت مرکز رشد و معاونت پژوهشی جهاد دانشگاهی استان اردبیل، کارگاه آموزشی "کرونا و اخلاق پزشکی" به صورت حضوری و مجازی ۲۰ مرداد ماه ۱۴۰۰ برگزار شد.

ادامه مطلب
رئیس دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه محقق اردبیلی:

گام بزرگ جهاد دانشگاهی در حمایت از پژوهشگران بومی و جهادی/ جهاد دانشگاهی در بخش فرهنگی موفق عمل کرده و کارنامه درخشانی دارد

رئیس دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه محقق اردبیلی، گفت: جهاد دانشگاهی به عنوان موفق‌ترین و تنهاترین مجموعه برای حمایت از فناوران و پژوهشگران بومی و جهادی، اقدامات بسیار ارزنده‌ای را انجام داده که ادامه‌دار و ثمربخش بوده است.

ادامه مطلب
به همت مرکز رشد گیاهان دارویی جهاددانشگاهی استان اردبیل:

کارگاه آموزشی گیاهان دارویی موثر در دندانپزشکی و بیماری های دهان و دندان برگزار شد

کارگاه آموزشی گیاهان دارویی موثر در دندانپزشکی و بیماری های دهان و دندان به همت مرکز رشد گیاهان دارویی جهاددانشگاهی استان اردبیل ۲۰ مردادماه برگزار شد.

ادامه مطلب
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل:

ارائه خدمات جهاد دانشگاهی بر مبنای عمل به مسئولیت اجتماعی است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل، گفت: ارائه خدمات جهاد دانشگاهی بر مبنای عمل به مسئولیت اجتماعی بوده که این مسئله برای تحقق اهداف مورد نظر بسیار حائز اهمیت و اساسی است.

ادامه مطلب
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل:

جهاددانشگاهی به پیشرفت علم و فرهنگ در کشور کمک می کند

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل گفت: جهاددانشگاهی یکی از رویش‌های انقلاب اسلامی است که به واسطه درایت بنیانگذار کبیر این انقلاب با هدف کمک به پیشرفت علم و فرهنگ در کشور تشکیل شد.

ادامه مطلب
یک مسئول تاکید کرد:

ضرورت تلاش بیشتر جهاددانشگاهی در زمینه تربیت شغلی نسل جوان

رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان اردبیل به ضرورت تلاش بیشتر جهاددانشگاهی در زمینه تربیت شغلی نسل جوان به عنوان پلی میان دانشگاه و صنعت تاکید کرد.

ادامه مطلب
در بازدید رئیس دانشگاه محقق اردبیلی از جهاددانشگاهی استان عنوان شد:

آمادگی همکاری همه جانبه دانشگاه محقق اردبیلی با جهاد دانشگاهی/ جهاددانشگاهی در زمینه گیاهان دارویی، درمان ناباروری و گردشگری فعالیت‌های چشمگیری در استان دارد گالری

به مناسبت ۱۶ مرداد، چهل و یکمین سالگرد تشکیل جهاد دانشگاهی، رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان به همراه رئیس و معاونان فرهنگی و اجتماعی دانشگاه محقق اردبیلی از جهادد انشگاهی اردبیل بازدید کردند.

ادامه مطلب
نماینده مردم اردبیل در مجلس:

جهاد دانشگاهی ماموریت‌های انقلابی را با سربلندی انجام می‌دهد

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: جهاد دانشگاهی به عنوان یک نهاد ارزشمند انقلابی در چهار دهه اخیر ماموریت‌های ارزشمند خود را به خوبی انجام داده است.

ادامه مطلب