تاپ خبر - آرشیو

به همت انتشارات جهاد دانشگاهی اردبیل؛

کتاب تراژدی عشق منتشر شد

انتشارت جهاد دانشگاهی استان اردبیل کتاب« تراژدی عشق: بررسی تطبیقی رمان ایرانی شوهر آهوخانم و رمان انگلیسی پر » با رویکردی به حوزه علوم انسانی به ویژه زبان و ادبیات فارسی با گرایش تطبیقی را منتشر کرد.

ادامه مطلب

اجرای طرح"حمایت مالی از زوجین نابارور"  در مرکز درمان ناباروری جهاددانشگاهی اردبیل

در راستای اجرایی نمودن مفاد طرح تحول نظام سلامت کشور، خدمات مرکز درمان ناباروری جهاددانشگاهی اردبیل با تخفیف مصوب از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به زوج‌های نابارور ارائه می‌شود.

ادامه مطلب
انتشار ماهنامه شماره‌ ۱۸۸ «پیام جهاد»/ روایت تلاش جهادگران در چهل و دومین سالگرد تشکیل جهاددانشگاهی

انتشار ماهنامه شماره‌ ۱۸۸ «پیام جهاد»/ روایت تلاش جهادگران در چهل و دومین سالگرد تشکیل جهاددانشگاهی

ماهنامه شماره‌ ۱۸۸ «پیام جهاد» ویژه چهل و دومین سالگرد تشکیل جهاددانشگاهی با روایت تلاش جهادگران برای ایجاد زیست‌بوم نوآوری نخبگان ایرانی منتشر شد.

ادامه مطلب

فراخوان حمایت مرکز رشد جهاددانشگاهی اردبیل از ایده های فناورانه حوزه گیاهان دارویی گالری

در سال« تولیددانش بنیان اشتغال آفرین»، مرکز رشد فناوری فرآورده های گیاهان دارویی جهاددانشگاهی استان اردبیل با انتشار فراخوانی اعلام کرد ایده ها و واحدهای فناور حوزه گیاهان دارویی و گردشگری سلامت را جذب و حمایت می کند

ادامه مطلب

حضور فعال شرکت خاک آب آژیانه در نمایشگاه تخصصی کشاورزی و صنایع وابسته اردبیل گالری

هجدهمین نمایشگاه تخصصی ماشین آلات، ادوات کشاورزی، نهاده ها، تجهیزات آبیاری و صنایع وابسته استان اردبیل، در حالی با شرکت تولیدکنندگان ۱۳ استان کشور برگزار شد که مجموعه دانش بنیان خاک آب آژیانه به عنوان واحد مستقر در مرکز رشد گیاهان دارویی جهاددانگاهی اردبیل در آن حضور فعالی داشت.

ادامه مطلب
به همت انتشارات جهاد دانشگاهی اردبیل؛

کتاب اصول و راهکارهای بهینه هتلداری و میهمان نوازی منتشر شد

انتشارت جهاد دانشگاهی استان اردبیل کتاب« اصول و راهکارهای بهینه هتلداری و میهمان نوازی: با تاکید بر اخلاق حرفه ای و منایع انسانی» با رویکردی به حوزه علوم انسانی به ویژه هتلداری و گردشگری را منتشر کرد.

ادامه مطلب
حضور رئیس جهاد دانشگاهی اردبیل در خانه مطبوعات استان

جهاد دانشگاهی آماده برگزاری دوره‌های آموزش مهارت‌افزایی برای اصحاب رسانه است

رئیس جهاد دانشگاهی استان اردبیل گفت: در حال حاضر جامعه نیاز به انعکاس اخبار امیدبخش و تبیین مطالبات به حق مردم از سوی فعالین عرصه خبر و رسانه دارد.

ادامه مطلب