تاپ خبر - آرشیو

به مناسبت هفته‌ی پژوهش؛

جهادگران جهاددانشگاهی اردبیل در بیستمین جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر استان خوش درخشیدند گالری

دو نفر از جهادگران جهاددانشگاهی استان اردبیل در بیست و یکمین جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر استان اردبیل در سال ۱۳۹۹، عناوین برتر را کسب کردند.

ادامه مطلب
در نشست رییس جهاددانشگاهی با نماینده‌ پارس آباد، بیله‌سوار و اصلاندوز در مجلس عنوان شد:

تاکید نماینده پارس آباد و بیله سوار بر حمایت از فعالیت‌های توسعه‌ای جهاددانشگاهی/ ایجاد خط تولید نشاسته صنعتی، ارتقای صنعتی و اقتصادی استان اردبیل را رقم خواهد زد گالری

نشست مشترک رییس جهاددانشگاهی با نماینده‌ی مردم پارس آباد و بیله‌سوار در مجلس برگزار و بر گسترش نقش این نهاد در توسعه‌ی استان اردبیل و تکمیل پروژه‌ها تاکید شد.

ادامه مطلب
به همت جهاددانشگاهی؛

وبینار تخصصی «رمز موفقیت در تفکر نوین» در اردبیل برگزار شد

به همت مرکز رشد فناوری فرآورده‌های گیاهان دارویی جهاددانشگاهی و با همکاری معاونت فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان استان، وبینار تخصصی «رمز موفقیت در تفکر نوین» در اردبیل برگزار شد.

ادامه مطلب
به همت جهادانشگاهی؛

کارگاه مجازی «ماهیت جنگ نرم علیه انقلاب اسلامی در گام دوم انقلاب» برگزار شد

کارگاه مجازی «ماهیت جنگ نرم علیه انقلاب اسلامی در گام دوم انقلاب» به همت سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی استان اردبیل و همکاری مرکز فرهنگی دانشجویی امام، ولایت فقیه و انقلاب اسلامی جهاددانشگاهی برگزار شد.

ادامه مطلب
مدیر پژوهشی جهاددانشگاهی استان اردبیل :

جهادانشگاهی به روند توسعه علمی و فناوری کشور شتاب بخشیده است

مدیر پژوهشی جهاددانشگاهی استان اردبیل گفت: جهادانشگاهی در چهل سال از فعالیت خود با ورود به زمینه‌های مختلف پژوهشی و تحقیقاتی به روند توسعه علمی و فناوری کشور شتاب بخشیده است.

ادامه مطلب
در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان سرعین عنوان شد:

ثبت نام دو هزار و ۵۰ متقاضی از استان اردبیل در طرح توسعه مشاغل خانگی/ زنجیره تولیدات کشاورزی با اجرای طرح توسعه مشاغل خانگی در سرعین ایجاد می‌شود

جلسه کارگروه تخصصی اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان سرعین با محوریت تشریح «طرح ملی توسعه مشاغل خانگی» دوشنبه ۲۴ آذر برگزار شد.

ادامه مطلب
به همت مرکز رشد جهاددانشگاهی و سازمان صمت استان:

دوره آموزشی مدیران و کارشناسان تحقیق و توسعه  در اردبیل آغاز شد

رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل از برگزاری دوره آموزشی «تحقیق و توسعـه و نقش و استقرار آن در بنگاه‌های صنعتی و معدنی کشور» با شرکت ۲۰ نفر از مدیران این حوزه در اردبیل خبر داد.

ادامه مطلب
به همت جهادانشگاهی؛

کارگاه مجازی «مبارزه و کنترل بیماری کرونا» در اردبیل برگزار شد

کارگاه آموزشی مجازی «مبارزه و کنترل بیماری کرونا» ویژه زنان خانه‌دار به همت جهادانشگاهی استان و با همکاری دفتر امور بانوان و خانواده استانداری اردبیل چهارشنبه ۱۹ آذرماه برگزار شد.

ادامه مطلب
به همت جهادانشگاهی؛

وبینار«بررسی توانمندی گردشگری سلامت استان اردبیل» در اردبیل برگزار شد

به همت معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی استان اردبیل و با همکاری مرکز گردشگری علمی فرهنگی دانشجویان ایران، وبینار تخصصی «بررسی توانمندی گردشگری سلامت در استان اردبیل» سه شنبه ۱۸ آذر برگزار شد.

ادامه مطلب
به مناسبت روز دانشجو؛

وبینار «دانشجو، دانشگاه و مسئولیت‌های اجتماعی و سیاسی» در جهاددانشگاهی اردبیل برگزار شد

به مناسبت روز دانشجو، وبینار تخصصی «دانشجو، دانشگاه و مسئولیت‌های اجتماعی و سیاسی» به همت معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی استان اردبیلی  برگزار شد.

ادامه مطلب

حضور جهاددانشگاهی اردبیل در نمایشگاه مجازی دستاورد‌های پژوهش و فناوری استان

جهاددانشگاهی اردبیل در بیست و یکمین نمایشگاه دستاورد‌های پژوهش، فناوری و فن بازار که به صورت مجازی در استان برپا شده، آخرین دستاوردها و یافته‌های علمی و پژوهشی خود را ارائه کرده است.

ادامه مطلب

طرح « توسعه مشاغل خانگی» زنجیره‌ اشتغال استان را توسعه می‌دهد گالری

جلسه بررسی روند اجرای طرح ملی الگوی نوین «توسعه مشاغل خانگی» با حضور معاون اشتغال و کارآفرینی و رئیس اداره اشتغال و هدایت نیروی کار اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در دبیرخانه این طرح در جهاددانشگاهی اردبیل برگزار شد.

ادامه مطلب