تاپ خبر - آرشیو

با امضای تفاهم‌نامه همکاری بین اداره کل پست و جهاددانشگاهی صورت می گیرد؛

بهره مندی واحدهای فناور از طرح سکوی تجارت الکترونیک پست در اردبیل

به منظور توسعه سکوی تجارت الکترونیک شرکت ملی پست(ستاپ)، تفاهم‌نامه همکاری بین اداره کل پست و جهاددانشگاهی استان اردبیل منعقد شد.

ادامه مطلب

اخذ مجوز شرکت خلاق توسط واحد فناور مرکز رشد جهاددانشگاهی اردبیل

شرکت «آرتا پردیس سلامت شفا» مستقر در مرکز رشد فناوری فرآورده‌های گیاهان دارویی جهاددانشگاهی اردبیل در حوزه صنایع‌دستی، گردشگری و میراث فرهنگی، موفق به کسب تاییدیه تبدیل به شرکت خلاق از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری شد.

ادامه مطلب
در دیدار استاندار اردبیل و رئیس جهاددانشگاهی عنوان شد:

استفاده از پتانسیل‌های جهاددانشگاهی برای توسعه استان اردبیل/ ظرفیت‌های جهاددانشگاهی با توجه به مزیت‌های نسبی و منطقه‌ای در استان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد

رئیس جهاددانشگاهی و عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: این نهاد انقلابی با توجه به تجربیات چهل ساله خود به ویژه در حوزه علم و فناوری در خدمت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

ادامه مطلب
مدیر کل دفتر تخصصی کشاورزی و منابع طبیعی جهاددانشگاهی:

برنامه‌های پژوهشی جهاددانشگاهی اردبیل در مسیر توسعه حرکت می‌کند گالری

مدیرکل دفتر تخصصی کشاورزی و منابع طبیعی جهاددانشگاهی و هیات همراه از مرکز رشد فناوری فرآورده‌های گیاهان داروی و آزمایشگاه‌های جهاددانشگاهی استان اردبیل بازدید و در جریان فعالیت‌های آن‌ها قرار گرفت.

ادامه مطلب
مدیرکل دفتر تخصصی کشاورزی و منابع طبیعی جهاددانشگاهی:

فعالیت‌های جهادانشگاهی با پژوهش آمیخته باشد

مدیرکل دفتر تخصصی کشاورزی و منابع طبیعی جهاددانشگاهی، گفت: تحقیق و پژوهش در زمینه گیاهان دارویی و فندق فعالیت ارزشمندی نه تنها در اردبیل بلکه در کشور است که جهاددانشگاهی استان به خوبی این پتانسیل را شناسایی کرده و در جهت احیا و صیانت از آن گام برمی‌دارد.

ادامه مطلب
در دیدار مدیرکل دفتر کشاورزی جهاددانشگاهی و نماینده شهرستان‌های پارس‌آباد و بیله سوار عنوان شد:

ضرورت تکمیل زنجیره تولید و عرضه گیاهان دارویی در کشور/ جهاددانشگاهی، فرآورده‌های گیاهان دارویی را برندسازی کند

مدیرکل دفتر تخصصی کشاورزی و منابع طبیعی جهاددانشگاهی، تصریح کرد: جهاددانشگاهی اردبیل ظرفیت‌های بالای کشاورزی استان را به خوبی شناسایی و زیرساخت‌های لازم را برای توسعه این بخش فراهم کرده است.

ادامه مطلب
در دیدار مدیرکل دفتر کشاورزی جهاددانشگاهی و فرماندار بیله سوار عنوان شد:

استفاده از ظرفیت‌ جهاددانشگاهی در احیای پایه‌های اقتصادی کشور/ جهاددانشگاهی اردبیل به دنبال توسعه متوازن در شهرستان‌های استان

فرماندار بیله سوار مغان گفت: جهاددانشگاهی با تکیه بر ظرفیت‌های خود می‌تواند در توسعه علم و پژوهش و همچنین احیای پایه‌های اقتصادی کشور موثر واقع شود.

ادامه مطلب
در مراسم اختتامیه طرح ملی (داناب) و انسان و محیط زیست عنوان شد:

آموزش ۵۲ هزار نفر در قالب طرح داناب در اردبیل/ جهاددانشگاهی در اجرای طرح موفق عمل کرد

مراسم اختتامیه طرح ملی دانش آموزی نجات آب(داناب) و انسان و محیط زیست در سال تحصیلی ۹۸_ چهارشنبه ۲۱ خرداد در سالن جلسات شرکت آب منطقه ای اردبیل برگزار شد.

ادامه مطلب
به همت جهاددانشگاهی اردبیل؛

مسابقه کتاب‌خوانی «زندگی به سبک روح الله» در اردبیل برگزار می‌شود

به مناسبت سی و یکمین سالگرد رحلت ملکوتی حضرت امام خمینی(ره)، مسابقه کتاب‌خوانی «زندگی به سبک روح الله»، به همت معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی استان اردبیل، برگزار می‌شود.

ادامه مطلب
رییس جهاددانشگاهی بیان کرد:

خودباوری به کارهای بزرگ در الگوی حرکتی امام خمینی(ره)

دکتر حمیدرضا طیبی در نشست تخصصی «جامعه، مردم و آسیب‌های اجتماعی از منظر امام خمینی(ره)» اظهار کرد: اگر مجموعه‌ای مانند جهاددانشگاهی تاسیس شد تا کارهای بزرگی انجام دهد، حاصل خودباوری است که امام خمینی(ره) ایجاد کرد.

ادامه مطلب
رئیس جهاددانشگاهی اردبیل:

رشد ۱۰ درصدی ذخیره‌سازی سلول‌های بنیادی خون بند ناف در اردبیل/ ذخیره‌سازی۸۵۰ نمونه از استان اردبیل در بانک سلول‌های بنیادی خون بند ناف رویان شد

رئیس جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل از ذخیره ۸۵۰ نمونه خون بند ناف از استان اردبیل در بانک خصوصی سلول‌های بنیادی رویان خبر داد.

ادامه مطلب