تاپ خبر - آرشیو

فرماندار اردبیل:

کمک جهاد دانشگاهی به توسعه همه جانبه شهرستان اردبیل/ فرمانداری اردبیل از برنامه‌های توسعه ای جهاد دانشگاهی حمایت می‌کند گالری

فرماندار اردبیل گفت: جهاد دانشگاهی با پتانسیل‌های خوبی که در حوزه‌های مختلف دارد، به توسعه همه جانبه شهرستان اردبیل کمک می‌کند.

ادامه مطلب
به همت انتشارات جهاد دانشگاهی اردبیل؛

کتاب نقش مدیریت شهری در توسعه پایدار اردبیل منتشر شد

انتشارات جهاد دانشگاهی استان اردبیل کتاب «نقش مدیریت شهری در توسعه پایدار اردبیل» با رویکردی به حوزه علوم انسانی به ویژه برنامه‌ریزی شهری و مدیریت شهری را منتشر کرد.

ادامه مطلب
به همت انتشارات جهاد دانشگاهی اردبیل؛

کتاب آمیب‌های آزادزی پاتوژن منتشر شد

انتشارات جهاد دانشگاهی استان اردبیل کتاب «آمیب‌های آزادزی پاتوژن: روش‌های کشت و شناسایی» با رویکردی به حوزه علوم پایه به ویژه انگل شناسی و زیست شناسی- میکروبیولوژی را منتشر کرد.

ادامه مطلب
برنامه‌های رییس جهاددانشگاهی برای ایجاد زیست‌بوم نوآوریِ نخبگان ایران/ این نهاد عهده‌دار ماموریت‌های جدید می‌شود

برنامه‌های رییس جهاددانشگاهی برای ایجاد زیست‌بوم نوآوریِ نخبگان ایران/ این نهاد عهده‌دار ماموریت‌های جدید می‌شود

دکتر دهقانی فیروزآبادی در آستانه چهل و دومین سالگرد تشکیل جهاددانشگاهی از جدیدترین برنامه‌های تغییر و تحول در این نهاد برای ایجاد زیست‌بوم نوآوریِ نخبگان ایران سخن گفت.

ادامه مطلب
به همت انتشارات جهاد دانشگاهی اردبیل؛

کتاب آینده مدیریت در دنیای هوش مصنوعی منتشر شد

انتشارات جهاد دانشگاهی استان اردبیل کتاب «‏‫آینده مدیریت در دنیای هوش مصنوعی: باز تعریف هدف و استراتژی در انقلاب صنعتی چهارم» با رویکردی به حوزه علوم انسانی به ویژه مدیریت را منتشر کرد.

ادامه مطلب
امام جمعه شهرستان اصلاندوز:

جهاد دانشگاهی؛ شاخه‌ پربار جهاد علمی کشور/ این نهاد فرصت اعتلای علمی را برای علاقه‌مندان فراهم کرده است

امام جمعه شهرستان اصلاندوز گفت: استفاده از قابلیت‌های جهاد دانشگاهی به عنوان شاخه‌ پربار جهاد علمی کشور می‌تواند راهگشای بسیاری از مشکلات امروز در حوزه‌های مختلف باشد.

ادامه مطلب
فرماندار شهرستان نیر:

بهره‌گیری از ظرفیت‌ جهاد دانشگاهی در دستور کار تیم‌های مدیریتی شهرستان‌ها قرار گیرد

فرماندار شهرستان نیر گفت: جهاددانشگاهی ظرفیت‌های قابل توجهی در حوزه‌های مختلف آموزشی، پژوهشی، اشتغالزایی و کارآفرینی دارد که بهره‌گیری از این ظرفیت‌ توسط تیم‌های مدیریتی شهرستان‌ها باید در دستور کار باشد.

ادامه مطلب
عضو شورای اسلامی شهرستان نمین:

جهاد دانشگاهی؛ پشتوانه ۴۲ سال تجربه علمی و عملی است

سخنگو و عضو شورای اسلامی شهرستان نمین گفت: جهاددانشگاهی ثابت کرده که این نهاد از ظرفیت و توانایی‌های لازم برای انجام کارهای فوق‌العاده و تأثیرگذار در عرصه علم و فناوری برخوردار است.

ادامه مطلب
شرط واردات، انتقال تکنولوژی با نظارت جهاددانشگاهی می‌شود/ اعتماد بدنه مدیریتی کشور به این نهاد
رییس جمهور در مراسم دیدار با پژوهشگران و مدیران جهاددانشگاهی:

شرط واردات، انتقال تکنولوژی با نظارت جهاددانشگاهی می‌شود/ اعتماد بدنه مدیریتی کشور به این نهاد

آیت‌الله دکتر رئیسی در مراسم دیدار با پژوهشگران و مدیران جهاددانشگاهی با استقبال از اینکه به‌درستی این نهاد زیست‌بوم نخبگانِ ایران نامیده شده است، موافقت خود را با پیشنهاد رییس جهاددانشگاهی اعلام کرد و گفت: شرط واردات در کشور را انتقال تکنولوژی قرار دهیم و نظارت سازمانی این مهم را بر عهده جهاددانشگاهی می‌گذاریم.

ادامه مطلب
جهاددانشگاهی می‌تواند متولی حوزه نوآوری در کشور شود/ آمادگی این نهاد برای  پذیرش مأموریت‌های ملی با اعلام پنج پیشنهاد اجرایی
رییس جهاددانشگاهی در مراسم دیدار رییس جمهور با پژوهشگران و مدیران این نهاد:

جهاددانشگاهی می‌تواند متولی حوزه نوآوری در کشور شود/ آمادگی این نهاد برای پذیرش مأموریت‌های ملی با اعلام پنج پیشنهاد اجرایی

دکتر دهقانی فیروزآبادی در مراسم دیدار رییس جمهور با پژوهشگران و مدیران جهاددانشگاهی بابیان اینکه این نهاد با قابلیت‌هایی که دارد می‌تواند عهده‌دار چند مأموریت ملی برای حل مسائل بزرگ کشور شود گفت: امروز کشور نیاز دارد تا نهادی عمومی مانند جهاددانشگاهی، متولی حوزه نوآوری به معنای خاص کلمه با پذیرش کارهای بزرگ و تقسیم‌کار ملی بین ظرفیت‌های دانش‌بنیان باشد.

ادامه مطلب
رئیس جهاد دانشگاهی اردبیل خبر داد:

راه‌اندازی مرکز جامع سرطان و شعبه پارک علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی در اردبیل گالری

رئیس جهاد دانشگاهی استان اردبیل گفت: راه‌اندازی مرکز جامع پیشگیری و درمان سرطان در استان اردبیل از برنامه‌های اولویت‌دار جهاد دانشگاهی اردبیل در حوزه پزشکی است.

ادامه مطلب

تجدید میثاق جهادگران جهاددانشگاهی اردبیل با آرمان‌های شهدا/ آرامگاه شهیدان مهد پرورش انسان‌های وارسته است گالری

در آستانه چهل و دومین سالروز تشکیل جهاد دانشگاهی، جهادگران جهاد دانشگاهی استان اردبیل عهد و میثاق دوباره‌ای با آرمان‌های رهبر کبیر انقلاب اسلامی و شهدا بستند.

ادامه مطلب