تاپ خبر - آرشیو

به همت جهاددانشگاهی؛

طرح ملی "توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار" در اردبیل عملیاتی می‌شود گالری

رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل از عملیاتی کردن طرح ملی "توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار" مبتنی بر الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی در استان خبر داد.

ادامه مطلب
در دیدار رئیس جهاددانشگاهی اردبیل و مدیرکل کمیته امداد استان عنوان شد:

جهاددانشگاهی با کار جهادی و گمنام، فعالیت‌های گره‌گشایی در استان انجام داده است / تدوین دوره‌های مهارت محور مددجویان کمیته امداد در جهاددانشگاهی اردبیل گالری

رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل گفت: جهاددانشگاهی استان اردبیل توانسته برخی از دغدغه‌های آموزشی استان را برطرف کند.

ادامه مطلب
با انعقاد قرارداد همکاری بین شرکت خدمات بیمه برکت و جهاددانشگاهی؛

خدمات درمانی با تخفیف ویژه به زوج‌های نابارور مناطق روستایی ارائه می‌شود گالری

در راستای ارائه خدمات تشخیصی و درمانی به زوج‌های نابارور مناطق روستایی، قرارداد همکاری بین جهاددانشگاهی استان اردبیل و شرکت خدمات بیمه برکت منعقد شد.

ادامه مطلب
مدیر اجرایی معاونت پژوهشی جهاددانشگاهی اردبیل:

جهاددانشگاهی، پیشرو در ایده پردازی و پرورش ایده‌های نوین/ جهاددانشگاهی نقش مهمی در بومی سازی فناوری برای کاهش تأثیر تحریم ها دارد

مدیر اجرایی معاونت پژوهشی جهاددانشگاهی استان اردبیل گفت: جهاددانشگاهی با نیازسنجی‌های گسترده در سطح کلان و جوامع هدف، خلاءهای دانشگاه و جامعه را برطرف می‌کند.

ادامه مطلب
راه‌اندازی فروشگاه‌های مجازی برای عرضه صنایع دستی استان / جهاددانشگاهی در برگزاری دوره آموزشی "بافته‌های داری" عملکرد خوبی داشت
معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل:

راه‌اندازی فروشگاه‌های مجازی برای عرضه صنایع دستی استان / جهاددانشگاهی در برگزاری دوره آموزشی "بافته‌های داری" عملکرد خوبی داشت

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: سامانه‌های الکترونیکی و فروشگاه‌های مجازی برای عرضه صنایع دستی استان راه‌اندازی شده است.

ادامه مطلب
سرپرست معاونت آموزشی جهاددانشگاهی استان اردبیل خبر داد:

برگزاری ۱۳ هزار نفر ساعت دوره آموزشی"بافته‌های داری" در استان اردبیل گالری

سرپرست معاونت آموزشی جهاددانشگاهی استان اردبیل از برگزاری ۱۳ هزار و ۳۹۲ نفر ساعت دوره آموزشی"بافته‌های داری" در استان اردبیل خبر داد.

ادامه مطلب
مسئول فرهنگی جهاددانشگاهی استان اردبیل:

جهاددانشگاهی فعالیت‌های خود را بر اساس برنامه‌های کشور ارتقا می‌دهد

مسئول فرهنگی جهاددانشگاهی استان اردبیل گفت: جهاددانشگاهی علی‌رغم این‌که یک نهاد برآمده از بطن انقلاب و با فرهنگ جهادی است، اما یک نهاد کاملا تخصصی و حرفه‌ای است.

ادامه مطلب
در نشست خبری رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل عنوان شد:

خروجی تمام فعالیت‌های جهاددانشگاهی، تحقق عملی رونق تولید است/ بهره‌مندی بیش از ده هزار نفر از خدمات آموزشی جهاددانشگاهی در استان اردبیل

رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل به مناسبت ۱۶ مرداد، سی و نهمین سالگرد تشکیل جهاددانشگاهی و در نشست با اصحاب رسانه، عملکرد و برنامه‌های در دست اجرای این واحد را تشریح کرد.

ادامه مطلب
رئیس جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل:

نیروهای جوان و متخصص، عامل اصلی موفقیت‌های جهاددانشگاهی/ واگذاری طرح‌های تحقیقاتی به جهاددانشگاهی اردبیل ۳۰۰ درصد رشد داشته است

فعالیت‌های جهاددانشگاهی در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب و با هدف‌گذاری و برنامه‌ریزی عملیاتی درست، به صورت بنیادی، تخصصی، فنی و کاملا مطابق با نیازهای جامعه انجام می گیرد.

ادامه مطلب
در دیدار هیأت رئیسه شورای روابط عمومی‌های اردبیل با رئیس جهاددانشگاهی عنوان شد؛

تقویت روابط عمومی، تقویت نظام را به دنبال دارد/ فعالیت‌ روابط عمومی جهاددانشگاهی اردبیل، خوب و قابل قبول است گالری

در آستانه سی و نهمین سالگرد تشکیل جهاددانشگاهی، اعضای هیأت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان ضمن دیدار با رئیس جهاددانشگاهی اردبیل، از بخش‌های مختلف این نهاد بازدید کرد.

ادامه مطلب

با مشارکت جهاددانشگاهی بانک اطلاعاتی طرح‌های پژوهشی استان اردبیل راه اندازی می شود

استاندار اردبیل گفت: با تلاش جهاد دانشگاهی و دانشگاه‌های استان اردبیل قرار است سامانه جامع و بانک اطلاعاتی در حوزه پژوهش و نوآوری‌ها تهیه و در اختیار علاقمندان این حوزه قرار گیرد.

ادامه مطلب
در بازدید معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار اردبیل از جهاددانشگاهی عنوان شد:

جهاددانشگاهی در کشور وارد هر عرصه‌ای شده موفقیت‌های خوبی داشته است/جهاددانشگاهی در بیشتر جلسات و تصمیم‌گیری‌های علمی و پژوهشی استان نقش تأثیرگذاری دارد گالری

در سی و نهمین سالگرد تشکیل جهاددانشگاهی، معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار و مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری اردبیل ضمن بازدید از بخش‌های مختلف جهاددانشگاهی استان اردبیل، با کارکنان این نهاد دیدار کردند.

ادامه مطلب
در آستانه ۱۶ مرداد؛

تجدید میثاق جهادگران جهاددانشگاهی اردبیل با آرمان‌های انقلاب اسلامی گالری

در آستانه ۱۶ مرداد، سالروز تشکیل جهاددانشگاهی، جهادگران جهاددانشگاهی استان اردبیل با حضور در گلزار شهدای "غریبان" ضمن عطرافشانی مزار شهدا، با آرمان‌های انقلاب تجدید بیعت کردند.

ادامه مطلب