تاپ خبر - آرشیو

به همت جهاددانشگاهی اردبیل؛

سومین نشست‌ منطقه‌ای باشگاه دانشجویان حامی محیط زیست و منابع طبیعی در اردبیل برگزار شد گالری

به همت جهاددانشگاهی استان اردبیل، سومین دوره نشست‌های منطقه‌ای باشگاه دانشجویان حامی محیط زیست و منابع طبیعی، چهارشنبه ۳۰ بهمن به صورت وبینار در سالن جلسات این نهاد برگزار شد.

ادامه مطلب

تجلیل از بانوان شاغل در جهاددانشگاهی اردبیل/ بانوان نقش خود را در جامعه جدی بگیرند

به مناسبت گرامیداشت هفته زن، ویژه برنامه «بانوی جهادی» به منظور تجلیل از بانوان شاغل در جهاددانشگاهی استان اردبیل با حضور مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری اردبیل و مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده شهرستان اردبیل، سه شنبه ۲۹ بهمن ماه برگزار شد.

ادامه مطلب
معاون فناوری مرکز رشد جهاددانشگاهی اردبیل:

حمایت مرکز رشد جهاددانشگاهی اردبیل از ایده‌های فناورانه گالری

مرکز رشد جهاددانشگاهی استان اردبیل از نوآوری و خلاقیت نیروهای جوان و محقق در جهت استفاده بهینه از سرمایه و ظرفیت‌های استان و ارائه ایده‌های فناورانه حمایت می‌کند.

ادامه مطلب

دعوت جهاددانشگاهی از ملت شریف ایران برای شرکت در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن

جهاددانشگاهی به مناسبت فرارسیدن یوم الله ۲۲ بهمن، سال‌روز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران بیانیه‌ای صادر کرد و در آن از اقشار مختلف مردم وفادار و امانتدار ایران اسلامی خواست تا با گام‌های استوار و صفوف به هم‌پیوسته‌ی خود هم‌چون گذشته، مسیرهای راهپیمایی را از عطر حضور شان سرشار کنند و عجز و شکست دشمنان ناامید را به رخ‌شان بکشند.

ادامه مطلب
به همت جهاددانشگاهی اردبیل؛

نخستین دوره آموزش مداوم ویژه ماماها در جهادانشگاهی اردبیل برگزار شد گالری

به همت جهاددانشگاهی استان اردبیل و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان، نخستین دوره آموزش مداوم ویژه ماماها با محوریت «مشاوره زوج نابارور» یکشنبه ۲۰ بهمن برگزار شد.

ادامه مطلب
رئیس جهادانشگاهی استان اردبیل:

فعالیت‌های جهاددانشگاهی، تحقق اهداف انقلاب را به دنبال دارد

رئیس جهادانشگاهی استان اردبیل گفت: جهاددانشگاهی با گسترش تحقیقات، شکوفایی استعدادها و استفاده از ظرفیت‌های موجود در سطح جامعه برای نیل به خوداتکایی و پیشرفت، تحقق اهداف انقلاب اسلامی را دنبال می‌کند.

ادامه مطلب
در نشست خاطره گویی از دوران انقلاب اسلامی در جهاددانشگاهی اردبیل عنوان شد:

ضرورت تبیین خاطرات دوران انقلاب اسلامی برای بهره‌مندی از تجربیات آن/تاریخ شفاهی دوران انقلاب اسلامی تبیین شود

همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر و به همت معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی استان اردبیل، نشست خاطره‌گویی از دوران انقلاب اسلامی و دفاع مقدس شنبه ۱۹ بهمن در این نهاد برگزار شد.

ادامه مطلب
رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل:

برگزاری ۲۰ ویژه برنامه به مناسبت دهه مبارک فجر در جهاددانشگاهی اردبیل/ خدمات جهاددانشگاهی در دهه فجر با تخفیف ویژه ارائه می‌شود

رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل گفت: برای داشتن جامعه‌ای پیشرو، باید عمل‌گرایی را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار دهیم.

ادامه مطلب

تجدید بیعت کارکنان جهاددانشگاهی اردبیل با آرمان‌های امام و شهدا/باید دستاوردهای کشور را حفظ و توسعه دهیم

در اولین روز دهه مبارک فجر، کارکنان جهاددانشگاهی استان اردبیل شنبه ۱۲ بهمن، با حضور در گلزار شهدای غریبان، با آرمان‌های رهبر کبیر انقلاب اسلامی(ره)، مقام معظم رهبری و شهدای والامقام تجدید بیعت کردند.

ادامه مطلب
رئیس جهاددانشگاهی اردبیل؛

رفع نیاز استان، اساس توسعه فعالیت‌های جهادانشگاهی در اردبیل/توسعه توریسم سلامت به رونق اقتصادی استان کمک می‌کند

رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل گفت: جهاددانشگاهی در راستای تحقق شعار سال، ظرفیت‌های استان را را شناسایی و به آن ورود کرده است.

ادامه مطلب
همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر؛

جهادگران جهاددانشگاهی اردبیل با خانواده شهید «ترتیب همرنگ» دیدار کردند

همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر، رئیس و جمعی از کارکنان جهاددانشگاهی استان اردبیل با حضور در منزل شهید «ترتیب همرنگ»، ضمن دیدار با پدر و مادر معظم این شهید والامقام، یاد و خاطره ایثارگری و فداکاری‌های شهدا را گرامی داشتند.

ادامه مطلب

برگزاری دوره آموزشی « مدیریت بهره‌وری در کسب و کار» در اردبیل / تعادل مناسب بین اثربخشی و کارایی به بهره‌وری می‌انجامد

به همت جهاددانشگاهی استان اردبیل، دوره آموزشی «آشنایی با اصول و قواعد طراحی و استقرار چرخه مدیریت بهره‌وری در کسب و کار» ویژه تعاون‌گران و کارشناسان حوزه تعاون، دوشنبه ۷ بهمن‌ماه در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برگزار شد.

ادامه مطلب