تاپ خبر - آرشیو

مقابله فرهنگ عید باستانی با کرونا / آیین هایی که به خانه ماندن لذت زندگی می بخشد

در حالی‌که این روزها بیشتر مردم ایران زمین همچون سایر کشورهای جهان با ویروس کرونا درگیر هستند ولی ورود این بیماری ناشناخته همزمان با ورود سال جدید رفتارهای مردم ما را نسبت به سایر افراد دنیا متفاوت کرده است. کشوری که صاحب فرهنگ و آیین غنی در استقبال از بهار می‌باشد مردمش تلاش می‌کنند این نوروز باستانی را با حفظ و برگزاری مراسم‌های سنتی در داخل چهار دیواری‌شان از تب کرونا کاسته و امید و شادی را به خانواده و همنوعان خود هدیه دهند.

ادامه مطلب
نتایج یک نظرسنجی نشان داد:

برنامه های روانشناسی کنترل استرس ناشی از ویروس کرونا در رسانه های جمعی ناکافی است

رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل خبر داد: بر اساس نتایج نظرسنجی انجام گرفته توسط جهاددانشگاهی، ۶۰ درصد مردم اردبیل برنامه های مشاورهای و روانشناسی کنترل اضطراب و استرس ناشی از شیوع ویروس کرونا در رسانه های جمعی را کم و ناکافی اعلام کردند.

ادامه مطلب
احصای اطلاعات آماری مبتلایان به ویروس کرونا  توسط جهاددانشگاهی/ اردبیلی ها خواستار فعالیت نانوایی، حمل و نقل عمومی و فروشگاه‌های اغذیه در زمان شیوع کرونا هستند
در جلسه بررسی نتایج طرح افکارسنجی پیرامون شیوع ویروس کرونا در اردبیل عنوان شد:

احصای اطلاعات آماری مبتلایان به ویروس کرونا توسط جهاددانشگاهی/ اردبیلی ها خواستار فعالیت نانوایی، حمل و نقل عمومی و فروشگاه‌های اغذیه در زمان شیوع کرونا هستند

استاندار اردبیل گفت: به منظور استخراج اطلاعات آماری برای مقابله با بیماری کرونا، طرح افکارسنجی «چگونگی ابتلای مبتلایان به ویروس کرونا در استان اردبیل» به همت جهاددانشگاهی اردبیل در حال اجرا است.

ادامه مطلب
آخر سال جهادی یک نهاد انقلابی؛ (بخش اول)

تلاش گسترده‌ی جهادگران واحدهای سازمانی جهاددانشگاهی برای مقابله با «کروناویروس» در کشور

در حالی که آمار شیوع ویروس «کووید ۱۹» معروف به کرونا، هرروز بیش‌تر از روزهای قبل در کشور گسترش می‌یابد، جهادگران واحدهای سازمانی جهاددانشگاهی در سراسر کشور از هفته‌های گذشته تا به امروز، مشغول تدارک و پشتیبانی برای مقابله با این ویروس منحوس هستند. این تلاش‌ها تا پایان ریشه‌کنی کروناویروس ادامه خواهد داشت.

ادامه مطلب