تاپ خبر - آرشیو

رونمایی از دو عنوان کتاب انتشارات جهاددانشگاهی در مراسم جشن کتاب استان اردبیل

رونمایی از دو عنوان کتاب انتشارات جهاددانشگاهی در مراسم جشن کتاب استان اردبیل گالری

بمناسبت گرامیداشت سی امین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، مراسم جشن کتاب و تجلیل از مقام علمی و فرهنگی نویسندگان برتر استان اردبیل با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مدیران و فعالان و علاقمندان حوزه کتاب در مجتمع فرهنگی هنری فدک اردبیل برگزار شد.

ادامه مطلب
کارگاه آموزشی صفر تا صد تالیف کتاب در جهاددانشگاهی استان اردبیل برگزار شد

کارگاه آموزشی صفر تا صد تالیف کتاب در جهاددانشگاهی استان اردبیل برگزار شد

به مناسبت سی امین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران و به همت انتشارات جهاددانشگاهی استان اردبیل، کارگاه آموزشی صفر تا صد تالیف کتاب با محوریت آموزش تخصصی تالیف با حضور جمعی از علاقه‌مندان به حوزه کتاب و کتاب‌خوانی برگزار شد.

ادامه مطلب
متقاضیان و پیشرانان طرح مشاغل خانگی را جهت شرکت در جشنواره امتنان دعوت کرد
رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل:

متقاضیان و پیشرانان طرح مشاغل خانگی را جهت شرکت در جشنواره امتنان دعوت کرد

رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل ضمن اعلام همکاری صمیمانه در اجرای جشنواره امتنان از کارگران، گروه‌های نخبه و واحدهای نمونه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، از تمامی متقاضیان و پیشرانان طرح ملی توسعه‌ی مشاغل خانگی جهاددانشگاهی اردبیل جهت شرکت در این جشنواره دعوت کرد.

ادامه مطلب

حضور فعال مرکز رشد جهاددانشگاهی اردبیل در ششمین نمایشگاه ملی گیاهان دارویی گالری

مرکز رشد فناوری فرآورده های گیاهان دارویی جهاددانشگاهی اردبیل با هدف معرفی محصولات در دست تولید و فعالیت فناورانه، در ششمین جشنواره و نمایشگاه گیاهان دارویی، فرآورده های طبیعی و طب ایرانی(سنتی) حضور فعالی یافت.

ادامه مطلب
امام جمعه شهرستان گرمی:

آماده همکاری با جهاد دانشگاهی اردبیل در راستای کاهش آسیب های اجتماعی شهرستان گرمی هستیم

امام جمعه شهرستان گرمی با اشاره به فعالیت‌های فرهنگی و پژوهشی جهاد دانشگاهی خواستار فعالیت این نهاد انقلابی در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی در این شهرستان شد.

ادامه مطلب
رئیس جهاددانشگاهی اردبیل:

آماده همکاری برای ایجاد نمایشگاه دائمی مشاغل خانگی در استان هستیم گالری

رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل گفت: آماده همکاری با اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برای ایجاد بازارچه یا نمایشگاه دائمی و محلی مشاغل خانگی در استان هستیم .

ادامه مطلب
پرداخت هزینه‌های اسناد درمانی مرکز درمان جهاددانشگاهی اردبیل از اولویت ما است
مدیرکل بیمه سلامت استان اردبیل:

پرداخت هزینه‌های اسناد درمانی مرکز درمان جهاددانشگاهی اردبیل از اولویت ما است گالری

مدیرکل بیمه سلامت استان اردبیل با اعلام اینکه هیچ‌گونه مشکلی در پرداخت هرینه‌های اسناد درمانی جهاددانشگاهی نداریم گفت: پرداخت هزینه اسناد درمان مرکز درمان ناباروری قفقاز جهاددانشگاهی اردبیل اولویت ما است .

ادامه مطلب
ذخیره‌سازی ۱۵۰۰ نمونه خون بندناف نوزاد در بانک خون بندناف رویان جهاددانشگاهی اردبیل

ذخیره‌سازی ۱۵۰۰ نمونه خون بندناف نوزاد در بانک خون بندناف رویان جهاددانشگاهی اردبیل

رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل گفت: تاکنون ۱۵۰۰ نمونه خون بندناف نوزاد در بانک خون بندناف رویان استان اردبیل منجر به عقد قرار شده است که از این تعداد نزدیک به ۱۴۰۰ نمونه فریز و ذخیره سازی شده است .

ادامه مطلب
در جهاددانشگاهی استان اردبیل تشکیل شد:

شورای پذیرش و سرمایه گذاری مرکز نوآوری و شتابدهی مددجویان جوان کمیته امداد گالری

اولین جلسه شورای پذیرش وسرمایه گذاری مرکز نوآوری و شتابدهی مددجویان جوان کمیته امداد استان در جهاددانشگاهی اردبیل برگزار شد که در آن برنامه های عملیاتی مرکز مورد برسی قرار گرفت.

ادامه مطلب

واحدهای مرکز رشد جهاددانشگاهی اردبیل در ششمین نمایشگاه ملی گیاهان دارویی و فرآورده های طبیعی حضور می یابند

ششمین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی، فرآورده های طبیعی و طب سنتی ایران به میزبانی ۵۰۰ شرکت دانش‌بنیان و خلاق و علاقه‌مندان و فعالان این صنعت از تاریخ ۱۰ الی ۱۳ آبان‌ماه سال ۱۴۰۱ با همت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در محل مصلی امام خمینی (ره) تهران برگزار می شود که در آن واحدهای مرکز رشد گیاهان دارویی جهاددانشگاهی استان اردبیل حضور می یابند.

ادامه مطلب
به همت انتشارات جهاددانشگاهی اردبیل؛

کتاب«فرانسیسلا تولارنسیس» منتشر شد

انتشارات جهاددانشگاهی استان اردبیل کتاب «فرانسیسلا تولارنسیس: روش‌های تشخیص و درمان با رویکردی به حوزه علوم پزشکی به ویژه پزشکی، دامپزشکی و بیماری‌های مشترک انسان و دام، را منتشر کرد.

ادامه مطلب
به همت انتشارات جهاددانشگاهی اردبیل؛

کتاب « مجموعه واژگان و اصطلاحات جامع زبان تخصصی صنایع غذایی » منتشر شد

انتشارات جهاددانشگاهی استان اردبیل کتاب « مجموعه واژگان و اصطلاحات جامع زبان تخصصی صنایع غذایی» با رویکردی به حوزه علوم کشاورزی و منابع طبیعی، مهندسی علوم و صنایع غذایی را منتشر کرد.

ادامه مطلب
به همت انتشارات جهاد دانشگاهی اردبیل؛

کتاب« طراحی داخلی » منتشر شد

انتشارت جهاد دانشگاهی استان اردبیل کتاب« طراحی داخلی» با رویکردی به حوزه علوم هنربه ویژه معماری و طراحی داخلی، را منتشر کرد.

ادامه مطلب