حضور فعال مرکز رشد جهاددانشگاهی اردبیل در ششمین نمایشگاه ملی گیاهان دارویی

۱۵ آبان ۱۴۰۱ | ۱۳:۴۷ کد : ۵۰۲۱۹ تجاری سازی و اشتغال تاپ خبر
مرکز رشد فناوری فرآورده های گیاهان دارویی جهاددانشگاهی اردبیل با هدف معرفی محصولات در دست تولید و فعالیت فناورانه، در ششمین جشنواره و نمایشگاه گیاهان دارویی، فرآورده های طبیعی و طب ایرانی(سنتی) حضور فعالی یافت.
حضور فعال مرکز رشد جهاددانشگاهی اردبیل در ششمین نمایشگاه ملی گیاهان دارویی

 به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی اردبیل؛ سرپرست مرکز رشد جهاددانشگاهی اردبیل گفت: این نمایشگاه از 10 لغایت 13 آبان ماه در محل مصلی امام خمینی (ره) تهران با حضور فعالان، شرکت ها و مراکز دولتی در چند بخش بزرگ برگزار شد و این واحد نیز در کنار سایر مراکز رشد و پژوهشکده های جهاددانشگاهی فرصت حضور در آن را یافت.

مهران اوچی اردبیلی اظهار داشت: شرکت نوش داروی سبلان، شرکت دهقان مزرعه محسنین و هسته چهارسوق به عنوان سه واحد از این مجموعه بیش از 10 محصول خود را در معرض معرفی و نمایش قرار دادند.

وی با بیان اینکه بهره برداری از فرصت تعاملات سازنده و هم افزایی این رویداد بزرگ راهگشای مناسبی بود، خاطرنشان کرد: در این نمایشگاه فعالان مرکز رشد گیاهان دارویی جهاددانشگاهی اردبیل با صاحبنظران، تولید کنندگان و کارآفرینان موفق حوزه گیاهان دارویی کشور نشست های هم افزایی برگزار نموده و موضوعات مورد فعالیت خود را به چالش کشیدند تا امکان رفع نواقصات فراهم گردد.

اوچی ادامه داد: در حال حاضر 21 شرکت و یک هسته فناور در مرکز رشد جهادانشگاهی استان اردبیل استقرار یافته اند که مجموعا 36 طرح را در مراحل مختلف پیگیری می کنند و 2 واحد آن دانش بنیان است.

 

 

کلید واژه ها: ششمین نمایشگاه ملی گیاهان دارویی و فرآورده های طبیعی مرکز رشد جهاد دانشگاهی اردبیل رئیس جهاددانشگاهی استان


نظر شما :