مدیرکل بیمه سلامت استان اردبیل:

پرداخت هزینه‌های اسناد درمانی مرکز درمان جهاددانشگاهی اردبیل از اولویت ما است

۱۰ آبان ۱۴۰۱ | ۰۹:۳۳ کد : ۴۹۹۷۹ عمومی پژوهشی تاپ خبر
مدیرکل بیمه سلامت استان اردبیل با اعلام اینکه هیچ‌گونه مشکلی در پرداخت هرینه‌های اسناد درمانی جهاددانشگاهی نداریم گفت: پرداخت هزینه اسناد درمان مرکز درمان ناباروری قفقاز جهاددانشگاهی اردبیل اولویت ما است .
پرداخت هزینه‌های اسناد درمانی مرکز درمان جهاددانشگاهی اردبیل از اولویت ما است

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان اردبیل؛ وحید خلیل‌اللهی در نشست مشترک با رئیس جهاددانشگاهی اردبیل با اشاره به خدمات ارائه شده در بیمه سلامت استان اردبیل تصریح کرد: 950 موسسه تحت پوشش خدمات بیمه ای ما قرار داد و در سال جاری 412 میلیارد تومان هزینه درمان پرداخت کرده ایم.

وی پرداخت هزینه درمان روستایی در سال جاری را نیز 60 میلیارد تومان عنوان کرد و افزود: در ماه بطور متوسط بین 35 تا 40 میلیارد تومان هزینه درمان پرداخت می‌کنیم .

مدیرکل بیمه سلامت استان اردبیل هزینه دارویی را در سال جاری 11 میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: تعداد بیمه شده در استان اردبیل حدود800 هزار نفر است که تقریبا 400 هزار نفر از این تعداد روستائیان هستند .

خلیل‌اللهی با اعلام اینکه پرداخت هزینه اسناد درمانی مرکز درمان جهاددانشگاهی اردبیل از اولویت ماست، اظهار داشت: از آذر سال گذشته تاکنون در استان سه میلیارد تومان هزینه درمان در زمینه درمان ناباروری پرداخت شده است.

رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل نیز در این نشست به خدمات مرکز درمان نازایی و ناباروری اردبیل اشاره و اظهار کرد:  در 10 سال گذشته با فعالیت مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی در استان، درمان بیش از 2 هزار و 700 خانواده موفقیت آمیز بوده و بدین طریق امید به زندگی به این خانواده ها بازگشته است.

مهران اوچی اردبیلی از بازنگری طرح جامع گردشگری استان اردبیل با تاکید بر گردشگری سلامت به همت جهاد دانشگاهی اردبیل خبر داد و خاطرنشان کرد: این طرح با کارفرمایی میراث فرهنگی و استانداری به این نهاد واگذار شده تا به عنوان یک سند بالادستی برای توسعه همه جانبه استان در بخش گردشگری تهیه و تدوین گردد که این طرح در مراحل پایانی است.

وی در ادامه به تولید محصولات دارویی بر پایه گیاهان دارویی در مرکز رشد جهاد دانشگاهی اردبیل اشاره کرد و گفت: دو محصول قطره ضد سینوزیت با نام "دامپرلی" و "پماد پاپیتال"برای درمان واریکوسل با اخذ کد اخلاق پزشکی و انجام مرحله کارآزمایی بالینی به مرحله تجاری سازی رسیده است.

کلید واژه ها: بیمه سلامت مرکز درمان ناباروری قفقاز جهاد دانشگاهی اردبیل مرکز رشد جهاد دانشگاهی اردبیل جهاد دانشگاهی


نظر شما :