رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اردبیل مطرح کرد:

جهاد دانشگاهی در بحث آموزش‌های مهارتی بسیار حرفه‌ای و موفق ظاهر شده است

۱۸ مرداد ۱۴۰۰ | ۰۹:۴۰ کد : ۳۴۶۶۴ عمومی تاپ خبر
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اردبیل گفت: جهاد دانشگاهی کارنامه بسیار موفقی در حل چالش‌های کشوری داشته است.
جهاد دانشگاهی در بحث آموزش‌های مهارتی بسیار حرفه‌ای و موفق ظاهر شده است

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان اردبیل، داریوش لطیفی با بیان این مطلب افزود: جهاد دانشگاهی ستاد چابک و دست توانمند دانشگاهی برای حل مشکلات کشور بوده و با توجه به دامنه فعالیت‌ها، در تمامی سطوح کارنامه بسیار موفقی در حل چالش‌های کشوری دارد.

وی خاطرنشان کرد: یکی از زمینه‌های فعالیت موفق جهاد دانشگاهی بحث آموزش‌های مهارتی می‌باشد که در آن بسیار حرفه‌ای و موفق ظاهر شده و تلاش‌های چشمگیری انجام داده است.

لطیفی تصریح کرد: آموزش‌های مهارتی یکی از ضروریات آموزشی کشور است که در این زمینه جهاد دانشگاهی اردبیل در کنار دانشگاه جامع علمی کاربردی سهم مهمی از آموزش‌های مهارتی در حوزه‌های مرتبط را انجام می‌دهد که می‌تواند الگویی برای سایر نهادها باشد.

عضو هیات علمی دانشگاه محقق اردبیلی اضافه کرد: با توجه به ساختار و ماموریت جهاد دانشگاهی در خصوص ورود به دانش‌های پیشرفته، این نهاد با مسلح شدن به این دانش به حل مشکلات جامعه کمک می‌کند و در کنار آن همواره با پیوست‌های فرهنگی همراه بوده که خود باعث ارتقای تعامل جامعه به موضوع مورد بررسی بوده است.

لطیفی اظهار کرد: جهاد دانشگاهی به عنوان حلقه واسط و با تحرک در زنجیره زیست بوم کشور بوده و به خاطر نوع نگاه و شیوه عمل این نهاد، گره‌گشای مسیرهایی بوده است که سایر اعضای زیست بوم فناوری کشور امکان یا فرصت ورود نداشته‌اند.


نظر شما :