مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل:

جهاددانشگاهی به پیشرفت علم و فرهنگ در کشور کمک می کند

۱۹ مرداد ۱۴۰۰ | ۱۴:۵۳ کد : ۳۴۷۸۳ عمومی تاپ خبر
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل گفت: جهاددانشگاهی یکی از رویش‌های انقلاب اسلامی است که به واسطه درایت بنیانگذار کبیر این انقلاب با هدف کمک به پیشرفت علم و فرهنگ در کشور تشکیل شد.
جهاددانشگاهی به پیشرفت علم و فرهنگ در کشور کمک می کند

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان اردبیل، با بیان این مطلب و تبریک  ۱۶ مردادماه، سالروز تاسیس جهاددانشگاهی  به کارکنان این نهاد انقلابی تبریک افزود: جهاددانشگاهی از برکات انقلاب است و  خلف صالح امام راحل یعنی رهبر معظم انقلاب نیز که همواره تداوم‌گر آرمان‌های امام و انقلاب بوده و هستند، همواره بر حمایت از نهاد‌هایی نظیر جهاددانشگاهی تأکید دارند.

وی با تأکید بر اینکه باید تلاش کنیم تا نهاد‌هایی مانند جهاددانشگاهی در کشور توسعه و تقویت شوند، این نهاد را بازوی توانمند پژوهشی برای پیشرفت و توسعه کشور دانست.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل، با یادآوری برخی از دستاورد‌های جهاددانشگاهی در حوزه‌های علمی، پژوهشی و فرهنگی تأکید کرد: جهاددانشگاهی طی این سال‌ها به خوبی ثابت کرده است که توانایی تبدیل علم به عمل را دارد و این مسئله را طی ۴۱ سال فعالیت این نهاد به خوبی مشاهده کرده‌ایم.

ستوده با بیان اینکه در دوره مدیریت جدید سازمان اوقاف و امور خیریه، رویکرد بسیار جدی نسبت به حمایت شرکت‌های دانش‌بنیان و سرمایه‌گذاری موقوفات شده است، تاکید کرد: زمینه‌های زیادی برای همکاری مشترک با جهاددانشگاهی خواهد بود تا سازمان اوقاف استان بتواند از حوزه‌های علمی و پژوهشی این نهاد برای بحث سرمایه‌گذاری‎ها استفاده کند.

وی ضمن گرامیداشت ۱۷ مردادماه، با تقدیر از خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) در بازتاب خبر‌های سازمان اوقاف و امور خیریه استان، فرا رسیدن روز خبرنگار را به طلایه‌داران راستین عرصه اطلاع رسانی در استان اردبیل تبریک گفت.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل، تصریح کرد: اصحاب قلم و رسانه وجدان بیدار جامعه هستند و سلامت فکری و فرهنگی هر جامعه، مرهون تلاش شبانه‌روزی آنها است و نامگذاری یک روز به عنوان «روز خبرنگار» هر چند کم است، اما فرصت مناسبی برای قدرشناسی از زحمات عزیزانی است که با احساس مسئولیت و تحمل سختی‌های فراوان به نگاشتن حقایقی می‌پردازند که رشد و توسعه جامعه را ثمر می‌بخشد.


نظر شما :