در بازدید رئیس دانشگاه محقق اردبیلی از جهاددانشگاهی استان عنوان شد:

آمادگی همکاری همه جانبه دانشگاه محقق اردبیلی با جهاد دانشگاهی/ جهاددانشگاهی در زمینه گیاهان دارویی، درمان ناباروری و گردشگری فعالیت‌های چشمگیری در استان دارد

۱۷ مرداد ۱۴۰۰ | ۱۶:۱۵ کد : ۳۴۷۲۳ عمومی تاپ خبر
به مناسبت ۱۶ مرداد، چهل و یکمین سالگرد تشکیل جهاد دانشگاهی، رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان به همراه رئیس و معاونان فرهنگی و اجتماعی دانشگاه محقق اردبیلی از جهادد انشگاهی اردبیل بازدید کردند.
آمادگی همکاری همه جانبه دانشگاه محقق اردبیلی با جهاد دانشگاهی/ جهاددانشگاهی در زمینه گیاهان دارویی، درمان ناباروری و گردشگری فعالیت‌های چشمگیری در استان دارد

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان اردبیل، رئیس جهاد دانشگاهی استان اردبیل در حاشیه این بازدید به فعالیت گسترده آموزشی، پژوهشی و فرهنگی جهاددانشگاهی اردبیل اشاره کرد و گفت: جهاد دانشگاهی به عنوان نهادی انقلابی در بطن دانشگاه، فعالیت‌های چشمگیری در سطح مراکز آموزش عالی استان داشته است.

مهران اوچی اردبیلی با اشاره به فعالیت‌های چشمگیر جهاددانشگاهی استان در زمینه گیاهان دارویی، درمان ناباروری و گردشگری خاطرنشان کرد: با خرید سوله مناسب فاز اول خط تولید نشاسته صنعتی به زودی در اردبیل آغاز به کار خواهد کرد تا بتواند در ارتقای چهره صنعتی و اقتصادی استان تاثیر مثبتی داشته باشد.

وی اضافه کرد: جهاددانشگاهی به عنوان یک نهاد تسهیل‌گر اجرای طرح‌ های ملی توسعه مشاغل خانگی و سرباز ماهر را که با هدف توانمندسازی و مهارت‌افزایی در حال اجرا می‌باشد در استان با جدیت دنبال می‌کند.

رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل با اشاره به فعالیت خبرگزاری‌های دانشجویان ایران(ایسنا) و بین المللی قرآن(ایکنا) در استان، از آغاز به کار نمایندگی خبرگزاری علم و فرهنگ(سیناپرس) طی روزهای آتی در اردبیل خبر داد و تصریح کرد: در حوزه فرهنگی مرکز افکارسنجی، انتشارات و سازمان دانشجویان نیز امور مربوط به خود را دنبال می‌کنند.

در این بازدید رئیس دانشگاه محقق اردبیلی، جهاددانشگاهی را نهادی مردمی و انقلابی در حوزه علم، فناوری و فرهنگ دانست و ضمن تبریک ۱۶ مرداد، سالروز تاسیس جهاددانشگاهی گفت: در جهاددانشگاهی بیشترین فعالیت‌ها با کمترین امکانات، به صورت جهادی و با بیشترین کارایی انجام می‌گیرد.

عزیز حبیبی از آمادگی دانشگاه محقق اردبیلی برای همکاری همه جانبه در حوزه‌های علمی، پژوهشی و فرهنگی با جهاددانشگاهی خبر داد و با اشاره به فعالیت‌های این نهاد در حوزه درمان ناباروری افزود: مراجعه‌ بیماران از خارج از کشور به مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی باعث افتخار جامعه علمی و دانشگاهی استان است.

رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان اردبیل نیز با بیان اینکه فعالیت‌های جهاد دانشگاهی به خصوص در حوزه گیاهان دارویی مایه مباهات استان است، گفت: استقبال مردم از فعالیت‌های این نهاد انقلابی نشان از وجود نتیجه در این فعالیت‌ها دارد.

حجت الاسلام والمسلمین عبدالله حسنی به ترویج و توسعه فعالیت فرهنگی جهاددانشگاهی تاکید و خاطرنشان کرد: نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها آمادگی خود را جهت همکاری مشترک در حوزه فرهنگی، دینی، خانواده و ازدواج با جهاددانشگاهی اعلام می‌کند.

وی تصریح کرد: خبرگزاری‌های ایسنا، ایکنا و سیناپرس ظرفیت بسیار عظیمی در جهاددانشگاهی هستند که می‌توان در حوزه فرهنگ‌سازی از آنها استفاده کرد.

عباس فنی‌اصل، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه محقق اردبیلی نیز در این بازدید همکاری جهاددانشگاهی با این دانشگاه را بسیار مطلوب دانست و گفت: جهاددانشگاهی در برنامه‌های مشترک با دانشگاه پیشرو بوده و این برنامه‌ها مورد رضایت دانشجویان واقع شده است.

در این بازدید رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان به همراه رئیس و معاونان فرهنگی و اجتماعی دانشگاه محقق اردبیلی از  نزدیک در جریان فعالیت‌های مراکز درمان ناباروری، آموزش علمی کاربردی، آموزش تخصصی کوتاه مدت و رشد فناوری گیاهان دارویی، دفتر نمایندگی بانک خون بند ناف رویان، دفتر خبرگزاری ایسنا و بخش‌های جهاددانشگاهی قرار گرفتند.


نظر شما :