یک مسئول تاکید کرد:

ضرورت تلاش بیشتر جهاددانشگاهی در زمینه تربیت شغلی نسل جوان

۱۸ مرداد ۱۴۰۰ | ۱۶:۵۳ کد : ۳۴۷۲۴ عمومی تاپ خبر
رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان اردبیل به ضرورت تلاش بیشتر جهاددانشگاهی در زمینه تربیت شغلی نسل جوان به عنوان پلی میان دانشگاه و صنعت تاکید کرد.
ضرورت تلاش بیشتر جهاددانشگاهی در زمینه تربیت شغلی نسل جوان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان اردبیل، حجت الاسلام والمسلمین عبدالله حسنی گفت: یکی از بزرگترین اهداف جهاد دانشگاهی، تعیین الگوهای قوی برای حل مشکلات کشور در همه حوزه‌ها است که این امر به صورت کاملا جهادی باید در این نهاد ارزشمند مشهود باشد.

وی با اعلام آمادگی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان اردبیل برای همکاری با جهاد دانشگاهی، گفت: ترویج و تبلیغ فرهنگ و هنر اسلامی و برنامه‌ریزی فرهنگی و تربیتی و ایجاد آمادگی فکری و مکتبی در قشر جوان دانشجویان می‌تواند بخش عظیمی از اعتقادات و نگرش دینی را در جامعه استحکام و قوت بخشد.

حسنی با قدردانی از فعالیت‌های جهاد دانشگاهی در خصوص پوشش خبری برنامه‌های دفتر نهاد از طریق خبرگزاری‌های ایسنا و ایکنا و همکاری مشترک در برگزاری کارگاه‌ها و کلاس‌های قرآنی، افزود: امروزه یکی از وظایف خطیر جهاد دانشگاهی ترویج و توسعه فرهنگ قرآنی در بین نسل جوان است که تشنه معارف قرآنی هستند.


نظر شما :