آموزشی - آرشیو

به همت جهاددانشگاهی اردبیل؛

نخستین دوره آموزش مداوم ویژه ماماها در جهادانشگاهی اردبیل برگزار شد گالری

به همت جهاددانشگاهی استان اردبیل و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان، نخستین دوره آموزش مداوم ویژه ماماها با محوریت «مشاوره زوج نابارور» یکشنبه ۲۰ بهمن برگزار شد.

ادامه مطلب

برگزاری دوره آموزشی « مدیریت بهره‌وری در کسب و کار» در اردبیل / تعادل مناسب بین اثربخشی و کارایی به بهره‌وری می‌انجامد

به همت جهاددانشگاهی استان اردبیل، دوره آموزشی «آشنایی با اصول و قواعد طراحی و استقرار چرخه مدیریت بهره‌وری در کسب و کار» ویژه تعاون‌گران و کارشناسان حوزه تعاون، دوشنبه ۷ بهمن‌ماه در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برگزار شد.

ادامه مطلب
به همت جهاددانشگاهی؛

کارگاه آموزشی «مهارت‌های زندگی قبل از ازدواج» در اردبیل برگزار شد گالری

با همکاری جهاددانشگاهی و اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل، کارگاه آموزشی «مهارت‌های زندگی قبل از ازدواج» ویژه کارکنان مجرد دستگاه‌های اجرایی شنبه ۴ بهمن‌ماه در سالن کنفرانس مجموعه ورزشی رضازاده برگزار شد.

ادامه مطلب
رئیس جهاددانشگاهی اردبیل:

مهارت آموزی و توانمندسازی یک هزار و سه نفر در قالب طرح «سرباز ماهر» در اردبیل / طرح سرباز ماهر به آینده شغلی افراد سمت و سو می‌دهد

رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل گفت: با آموزش‌های مهارت‌محور جهاددانشگاهی، یک‌هزار و سه نفر در مرحله اول اجرای طرح «سرباز ماهر» در استان اردبیل تحت آموزش قرار گرفتند.

ادامه مطلب
در گفتگو با معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان اردبیل عنوان شد:

اجرای موفق طرح «سرباز ماهر» در اردبیل / جهاددانشگاهی، برنامه‌ریزی مناسبی در اجرای طرح سرباز ماهر داشت

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: به همت جهاددانشگاهی استان اردبیل و با همکاری سازمانهای مردم نهاد مرتبط با حوزه آموزش، طرح «سرباز ماهر» با موفقیّت در استان اردبیل اجرا شد.

ادامه مطلب