آرشیو اخبار

مشاور تغدیه مرکز درمان ناباروری جهاددانشگاهی اردبیل:

کنترل وزن در پیشگیری و درمان ناباروری نقش بسزایی دارد

مشاور تغدیه مرکز درمان ناباروری قفقاز جهاددانشگاهی اردبیل گفت: تغذیه ناسالم علاوه بر ایجاد بیماری،‌ در کیفیت و قدرت باروری افراد نیز تاثیر دارد.

ادامه مطلب

تشریح طرح "توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار" در کارگروه تخصصی اشتغال اردبیل/ با تعامل و هم افزایی بیشتر، اردبیل به استان‌سرآمد در مشاغل خانگی تبدیل می‌شود گالری

رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل، ابعاد اجرای طرح "توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار" را تشریح کرد.

ادامه مطلب

فرصت دو روزه برای ثبت نام در آزمون استخدامی آتش نشانی شهرداری‌های استان اردبیل گالری

سرپرست معاونت آموزشی جهاددانشگاهی استان اردبیل گفت: علاقه‌مندان برای شرکت در آزمون استخدام پیمانی مشاغل عملیاتی آتش‌نشانی شهرداری‌های استان اردبیل، تنها دو روز فرصت دارند.

ادامه مطلب

برگزاری کارگاه معرفی استاندارد هفت‌سین آراستگی در اداره‌کل راهداری اردبیل/ نهادینه کردن نظام آراستگی، توسعه فرهنگ سازمانی و آموزش را می طلبد گالری

به همت جهاددانشگاهی استان اردبیل، کارگاه آموزشی معرفی استاندارد ملی هفت‌سین آراستگی (s۷) و مدل تعالی سازمان آراسته و استاندارد، سه شنبه ۱۱تیر‌ماه در اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان برگزار شد.

ادامه مطلب
بورس بهترین گزینه برای سرمایه گذاری بلندمدت است
مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بورس:

بورس بهترین گزینه برای سرمایه گذاری بلندمدت است

به همت جهاددانشگاهی استان اردبیل نخستین کارگاه "آشنایی با قابلیت های سرمایه گذاری در بازار سرمایه و تامین مالی شرکتی"، با همکاری شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس کشور و پارک علم و فناوری استان در اردبیل برگزار شد.

ادامه مطلب
رئیس جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل:

سرمایه‌گذاری در بورس ، اقدامات موثری در استان اردبیل رقم می‌زند گالری

رئیس جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل گفت: با فرهنگ سازی و ارائه خدمات و آموزشهای مهارت محور میتوان افراد را به سمت اشتغالزایی و درآمدزایی هدایت کرد.

ادامه مطلب
"طرح توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار" در اردبیل اجرا می‌شود
به همت جهاددانشگاهی؛

"طرح توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار" در اردبیل اجرا می‌شود گالری

رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل گفت: در اجرای طرح "توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار" مبتنی بر الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی، برای یک صد و دو نفر از زنان سرپرست خانوار استان شغل ایجاد می‌شود.

ادامه مطلب
ساماندهی حوزه گردشگری سلامت استان اردبیل در دو فاز/ برای استفاده از ظرفیت‌های گردشگری استان، می‌توان به جهاددانشگاهی اعتماد کرد
در بازدید فرماندار بیله‌سوار از مرکز درمان ناباروری جهاددانشگاهی اردبیل عنوان شد:

ساماندهی حوزه گردشگری سلامت استان اردبیل در دو فاز/ برای استفاده از ظرفیت‌های گردشگری استان، می‌توان به جهاددانشگاهی اعتماد کرد گالری

رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل گفت: در استان پتانسیل‌های خوبی در حوزه‌های مختلف به ویژه در حوزه سلامت وجود دارد که بهره مندی از آن می‌تواند علاوه بر توسعه گردشگری، اشتغالزایی و کسب درآمد و ارزآوری را به دنبال داشته باشد.

ادامه مطلب
تفاهم‌نامه همکاری جهاددانشگاهی اردبیل و شرکت سیمرغ آسیا پرواز منعقد شد
در راستای توسعه حوزه گردشگری سلامت:

تفاهم‌نامه همکاری جهاددانشگاهی اردبیل و شرکت سیمرغ آسیا پرواز منعقد شد

در راستای گسترش همکاری¬های متقابل و توسعه حوزه گردشگری سلامت استان اردبیل، تفاهم‌نامه همکاری فیمابین جهاددانشگاهی استان و شرکت سیمرغ آسیا پرواز منعقد شد.

ادامه مطلب