به همت جهاددانشگاهی؛

برگزاری رویداد صندلی تجربه گردشگری در اردبیل

۱۵ آبان ۱۴۰۰ | ۰۹:۱۹ کد : ۳۷۵۷۰ آموزشی تجاری سازی و اشتغال تاپ خبر
به همت مرکز نوآوری و شتاب‌دهی جهاددانشگاهی استان اردبیل، رویداد آموزشی «صندلی تجربه گردشگری» به صورت مجازی برگزار شد.
برگزاری رویداد صندلی تجربه گردشگری در اردبیل

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان اردبیل، در این رویداد که از مجموعه برنامه‌های شتابدهی کسب و کارهای فناورانه جوانان اجرا شد، مدرس دوره های گردشگری استان اردبیل گفت: کارآفرین حوزه گردشگری باید همواره به دنبال طی مسیر پرپیچ و خم باشد و نمی‌توان کارآفرینان را جدا از دانش و تجربه و مهارت مدیریت موفق قلمداد کرد.

نعیمه حنفی نیری با بیان اینکه موسسات آموزشی مورد تایید وزارت میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی با دریافت مجوزهای لازم، متولی برگزاری دوره‌های گردشگری و صدور مدارک جهت ورود به بازار این صنعت هستند، اظهار کرد: صنعت گردشگری یک صنعت خدماتی و مبتنی بر خلاقیت و نوآوری است که برای موفقیت در این صنعت باید محیط بازار را تجزیه و تحلیل و محصولات خود را متناسب با نیاز موجود در بازار طراحی و از طریق کانال توزیع وارد بازار هدف کرد.

وی اظهار کرد: به وجود آوردن محیط خلاق و نوآور، مهم‌ترین عامل برای تولد ایده و اندیشه‌‌ای نو است  به همین خاطر محیط مناسبی چون مرکز نوآوری و شتابدهی، بروز خلاقیت انگیزشی در افراد را برای بیان تفکر جدید و خلاق افزایش می‌دهد.

حنفی یادآور شد: برای موفقیت در مشاغل مرتبط با گردشگری، باید همواره به دنبال افراد با تجربه، موفق و کارآفرین این حوزه رفت و از تجربه و دانش آن‌ها برای ایده‌پردازی و ارائه طرح‌های این حوزه بهره برد.

در پایان این رویداد به پرسش‌های حاضران از سوی مدرس رویداد پاسخ‌های لازم ارائه و راهنمایی‌های مناسب پیشنهاد شد.

کلید واژه ها: مرکز نوآوری و شتابدهی استان اردبیل رویداد صندلی گردشگری


نظر شما :