رئیس جهاددانشگاهی اردبیل:

برای پیروی از راه شهید سلیمانی باید هرکس به نوبه خود برای تعالی کشور تلاش کند

۱۳ دی ۱۴۰۱ | ۱۴:۳۳ کد : ۵۲۳۰۷ عمومی تاپ خبر
رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل گفت: بی‌تفاوت بودن در موقعیت کنونی کشور قابل قبول نیست و هرکس برای ادامه راه شهیدان بویژه شهید سلیمان باید به نوبه خود برای تعالی کشور تلاش کند.
برای پیروی از راه شهید سلیمانی باید هرکس به نوبه خود برای تعالی کشور تلاش کند

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان اردبیل؛ مهران اوچی اردبیلی، درمراسم بزرگداشت سومین سالروز شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در جمع جهادگران جهاددانشگاهی استان اردبیل تصریح کرد: شخصیت روحانی و عرفانی شهید سلیمانی قابل توصیف نیست اگر می‌خواهید سردار را بشناسید وصیت‌نامه، زندگی‌نامه و خودنوشت سردار، معرف و نمایان‌گر شخصیت فردی و اجتماعی سردار سلیمانی است می توانید این آثار را مطالعه کنید.

وی تاکید کرد: همه مردم بویژه ما جهادگران برای رسیدن به قله‌های عزت و سعادت، به شناخت مکتب و مرام شهید سلیمانی و شهدای انقلاب اسلامی نیاز داریم چون تمامی زندگی این شهید نه تنها برای مردم و جوانان ایران که برای همه افراد در عالم موثر و الگویی بی‌بدیل و مثال‌زدنی است.         

اوچی اردبیلی ادامه داد: سردار سلیمانی ویژگی‌های منحصر به فردی داشت که او را برجسته کرد که مهمترین آن همان اخلاص بود، انسانی خدا محور و همه کارهایش را برای رضای خدا انجام می‌داد و مردم‌داری از ویژگی‌های دیگر شهید سلیمانی بود.     

وی در پایان گفت: سنگر امروز ما فعالیت در این نهاد انقلابی است و امروز وظیفه ما این است که با تلاش‌ دوچندان در مسیر تعالی کشورمان فعالیت نماییم شاید بتوانیم ذره‌ای از وظیفه خود را نسبت به شهدا بویژه سردار شهید سلیمانی ادا کنیم.

در ادامه این مراسم یاد و خاطره شهدای کربلا، شهدای انقلاب، شهدای مدافع و شهید سلیمانی با مداحی گرامی داشته شد.    

کلید واژه ها: سردار سلیمانی شهادت رئیس جهاددانشگاهی استان


نظر شما :