آغاز پذیرش بدون کنکور دانشجو در مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی اردبیل

۰۵ دی ۱۴۰۱ | ۱۳:۲۵ کد : ۵۲۰۵۳ آموزشی تاپ خبر
مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی استان اردبیل برای نیمسال تحصیلی بهمن ماه ۱۴۰۱ در دو مقطع کاردانی و کارشناسی بدون کنکور دانشجو می‌پذیرد.
آغاز پذیرش بدون کنکور دانشجو در مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی اردبیل

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی اردبیل؛ رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی استان اردبیل از آغاز پذیرش بدون کنکور دانشجو در مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی اردبیل برای بهمن ماه سال جاری خبرداد و اظهار کرد: این مرکز با نیازسنجی در جهت اشتغال‌زایی دانشجویان در 11 کد رشته در مقطع کاردانی و هشت کد رشته در مقطع کارشناسی از علاقه مندان به تحصیل ثبت نام می‌کند.

امید علاف اکبری اضافه کرد: داوطلبان در مقطع کاردانی از 7 الی 17 دیماه جاری می‌توانند نسبت به ثبت نام در رشته‌های فناوری اطلاعات گرایش اینترنت و شبکه‌های گسترده، نرم افزار و برنامه‌سازی کامپیوتری، باغبانی و گیاهان دارویی، تکنولوژی آموزشی، تربیت مربی پیش‌دبستانی، مددکاری اجتماعی گرایش مراکز اورژانس اجتماعی و مددکار خانواده ، فرش دستباف، دستیاری حقوقی دستگاه های اجرایی، دستیاری مشاغل حقوقی، گردشگری اقدام کنند.

وی تصریح کرد: ثبت نام دانشجو در مقطع کارشناسی نیز از 4 لغایت 14 دیماه ‌جاری در رشته‌های تربیت مربی پیش‌دبستانی، مدیریت کسب و کار اینترنتی، مهندسی مددکاری اجتماعی گرایش مراکز اورژانس اجتماعی و مهندسی فناوری باغبانی و گیاهان دارویی و معطر، مددکاری قضایی، تولید مدیریت محتوا، فناوری اطلاعات، کسب و کار دیجتالی در این مرکز انجام می‌گیرد.

رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی استان اردبیل اظهار کرد: داوطلبان با همراه داشتن مدارک لازم از جمله کپی کارت ملی، شناسنامه و آخرین مدرک تحصیلی به این مرکز واقع در شهرک کارشناسان، میدان شفا مراجعه و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های 13_33749511 تماس حاصل کنند.

وی ادامه داد: در این مرکز برای رفاه حال دانشجویان در طول تحصیل، تسهیلات دانشجویی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با پرداخت بیش از ۷۰ درصد شهریه و بازپرداخت بعد از فارغ‌التحصیلی اعطا می‌شود.

کلید واژه ها: مرکز آموزش علمی کاربردی پذیرش دانشجو رئیس جهاددانشگاهی استان


نظر شما :