صدور مجوز مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی جهاد دانشگاهی اردبیل

۳۰ خرداد ۱۴۰۱ | ۰۹:۰۵ کد : ۴۵۰۹۸ آموزشی تجاری سازی و اشتغال تاپ خبر
مجوز تأسیس مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی جهاد دانشگاهی اردبیل از سوی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان صادر شد.
صدور مجوز مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی جهاد دانشگاهی اردبیل

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان اردبیل، رئیس جهاد دانشگاهی استان اردبیل با اعلام این خبر افزود: این مرکز در چارچوب دستورالعمل صدور مجوز مراکز مشاوره و خدمات کارآفرینی، مصوب شورای عالی اشتغال تحت عنوان مرکز مشاوره در حوزه تخصصی خدمات و کشاورزی و با ایفای نقش شتابدهنده فعالیت خواهد کرد.

مهران اوچی اردبیلی اضافه کرد: امروزه مراکز مشاوره و خدمات کارآفرینی به‌عنوان یکی از بازوان اجرایی دولت در ارائه مشاوره و خدمات لازم به کارآفرینان، سرمایه‌گذران و هم‌چنین افراد جویای کار متناسب با تخصص و مهارت خود به شمار می‌آیند.

وی، ایجاد ارتباط معنادار و پایدار بین فعالیت‌های کارآفرینانه، فضای کسب و کار و تولید، ارائه مشاوره‌های تخصصی مبتنی بر دانش کاربردی و نوآوری به صاحبان ایده، صاحبان کسـب و کـار، کارآفرینان، تعاونگران و متقاضیان ایجاد بنگاه‌های اقتصادی، ایجاد بستر لازم برای هدایت کسب و کارهای نوپـا (اسـتارت‌آپ‌هـا) در راه‌انـدازی کسـب و کارهـای نوآورانه، هدایت صاحبان سرمایه به فعالیت‌های کارآفرینانه و کمک به بهبود فضای کسب و کار را از مهمترین اهداف این مرکز عنوان کرد.

اوچی اردبیلی افزود: با توجه به تجارب مفید این نهاد در زمینه ایجاد فضای کسب و کار و طرح‌های اشتغال‌زا و به همت دبیرخانه طرح ملی توسعه مشاغل خانگی استان، امیدواریم این مرکز گام‌های مثبتی در بهبود فضای کسب و کار در استان بردارد.

کلید واژه ها: جهاد دانشگاهی استان اردبیل مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی


( ۱ )

نظر شما :