تجدید بیعت کارکنان جهاد دانشگاهی اردبیل با شهدا/ اقدامات بیشتری برای آشنایی نسل جدید با ایثارگری‌های رزمندگان انجام گیرد

۲۲ اسفند ۱۴۰۰ | ۱۶:۰۵ کد : ۴۲۳۴۸ عمومی تاپ خبر
همزمان با روز بزرگداشت شهدا، جمعی از کارکنان جهاد دانشگاهی استان اردبیل با آرمان‌های شهدای انقلاب اسلامی تجدید بیعت کردند.
تجدید بیعت کارکنان جهاد دانشگاهی اردبیل با شهدا/ اقدامات بیشتری برای آشنایی نسل جدید با ایثارگری‌های رزمندگان انجام گیرد

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان اردبیل، در این مراسم معنوی که روز یکشنبه 22  اسفندماه در گلزار شهدای بهشت فاطمه اردبیل برگزار شد رئیس و تعدادی از معاونان و مدیران جهاد دانشگاهی استان ضمن قرائت فاتحه و زیارت‌نامه شهدا، با نثار گل و عطرافشانی مزار شهدا، با آرمان‌های انقلاب، رهبر کبیر انقلاب اسلامی، مقام معظم رهبری و شهیدان والامقام تجدید میثاق کردند.

رئیس جهاد دانشگاهی استان اردبیل در حاشیه این مراسم گفت: روز «بزرگداشت شهدا» فرصتی برای یادآوری از جان گذشتگی‌های شهیدان و رمز ماندگاری یاد و نام آنان که الگوهای ایثار و استقامت، شجاعت و شهامت هستند، می‌باشد.

مهران اوچی اردبیلی، تبیین و ترویج فرهنگ والای ایثار و شهادت را ضروری خواند و خاطرنشان کرد: امنیّت، آزادی،  استقلال و اقتدار و عزّت امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و تمامی پیشرفت ها و داشته هایمان در این سال ها مدیون ایثار و از خودگذشتگی شهیدان والامقام و فداکاری ایثارگران سرافراز و صبر و وفای خانواده های معظم شهدا و ایثارگران است.

وی با بیان اینکه باید همواره قدردان و شاکر این ایثارگری‌ها باشیم، اضافه کرد: لازم است ضمن تداوم رسالت شهدا که از جنس آگاهی و حرکت می‌باشد و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان وارسته، اقدامات بیشتری برای آشنایی نسل جدید با ایثارگری‌های رزمندگان دوران هشت سال دفاع مقدس انجام گیرد.

کلید واژه ها: جهاد دانشگاهی استان اردبیل تجدید بیعت بزرگداشت شهدا


نظر شما :