کتاب انتشارات جهاددانشگاهی اردبیل، برگزیده ششمین جشنواره فناوری نانو دانشگاه آزاد اسلامی شد

۲۲ اسفند ۱۴۰۰ | ۱۴:۳۲ کد : ۴۲۳۴۲ فرهنگی تاپ خبر
کتاب «نانوداروها و دارورسانی هوشمند» از تولیدات انتشارات جهاددانشگاهی استان اردبیل، رتبه برتر ششمین جشنواره فناوری نانو دانشگاه آزاد اسلامی را کسب کرد.
کتاب انتشارات جهاددانشگاهی اردبیل، برگزیده ششمین جشنواره فناوری نانو دانشگاه آزاد اسلامی شد

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان اردبیل، مدیرمسئول انتشارات جهاددانشگاهی استان اردبیل با اعلام این خبر افزود: این کتاب توسط دکتر غلامرضا ابراهیم زاده رجایی، عضو هیات علمی گروه شیمی دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل و ابولفضل زکاوت، احسان ندایی و هاشم رستمیان، به ترتیب از دانش آموختگان فعال رشته های شیمی دارویی، میکروبیولوژی و علوم آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل به رشته تألیف درآمده است.

مهران محمدی اظهار داشت: این کتاب در پنج فصل و 128 صفحه شامل مطالب جدید علم نانو در زمینه نانوداروها و دارورسانی هوشمند است تا علم نانو را در ساخت داروها و رسیدن دارو به محل هدف به عنوان یک فناوری جدید در دهه های اخیر در بین محققین و متخصصین مطرح نماید.

وی خاطرنشان کرد: ششمین جشنواره فناوری نانو دانشگاه آزاد اسلامی به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج برگزار و 75 محصول در حوزه فناوری نانو در آن رونمایی شده است.

مدیرمسئول جهاددانشگاهی استان اردبیل خاطرنشان کرد: بنا بر اعلام مسئولان این جشنواره، 936 اثر به دبیرخانه ششمین جشنواره فناوری نانو دانشگاه آزاد اسلامی ارسال شده بود که از این تعداد، 460 مقاله، 18 اختراع، 21 ابتکار و نوآوری، 22 تحقیق، 292 پایان نامه، 26 ایده، 18 طرح پژوهشی و دانش بنیان، 25 کتاب، 6 مرکز تحقیقات، 44 محصول و 4 مورد مرتبط بوده است.

محمدی، این موفقیت را به مجموعه جهاددانشگاهی و دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل تبریک گفت و اظهار داشت: مولفان این کتاب از چهره خوشنام حوزه‌های خود هستند و در آینده نیز در امتداد فعالیت‌های خود، کتاب دیگری منتشر خواهند کرد.

کلید واژه ها: انتشارات جهاددانشگاهی استان اردبیل ششمین جشنواره فناوری نانو رتبه برتر


نظر شما :