رئیس جهادانشگاهی استان اردبیل:

برگزاری آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضائیه در اردبیل/  ۳۳۳۴ نفر  در این آزمون به رقابت پرداختند

۲۰ اسفند ۱۴۰۰ | ۱۳:۲۵ کد : ۴۲۲۴۵ آموزشی تجاری سازی و اشتغال تاپ خبر
رئیس جهادانشگاهی استان اردبیل گفت: همزمان با سراسر کشور، آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضائیه به همت جهاددانشگاهی روز جمعه ۲۰ اسفندماه در شهرهای اردبیل و پارس‌آباد برگزار شد.
برگزاری آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضائیه در اردبیل/  ۳۳۳۴ نفر  در این آزمون به رقابت پرداختند

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان اردبیل، مهران اوچی اردبیلی با اعلام این خبر افزود: در این آزمون 3 هزار و 334 نفر به رقابت پرداختند.
وی خاطرنشان کرد: آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضاییه در استان در دو حوزه اردبیل با حضور ۲ هزار و ۶۰۶ نفر و پارس آباد با حضور ۷۲۸ نفر توسط جهاددانشگاهی برگزار گردید. 
 رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل با بیان اینکه از این تعداد یک هزار و ۹۰۴ نفر  مرد و یک هزار و ۴۳۰ نفر، زن بودند، ادامه داد: از بین شرکت کنندگان  176 نفر بعد از قبولی در آزمون و طی مراحل مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی در دادگستری کل استان جذب خواهند شد.
اوچی اردبیلی با بیان اینکه این آزمون با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و در کمال آرامش برگزار گردید، اضافه کرد: این آزمون استخدامی در شهر اردبیل در سه حوزه امتحانی دانشگاه‌های پیام نور، آزاد اسلامی و سما با حضور 300 نفر از عوامل اجرایی و با نظارت نمایندگان دادگستری استان برگزار شد.

کلید واژه ها: جهاد دانشگاهی استان اردبیل آزمون استخدامی قوه قضائیه


نظر شما :