انتشار کتاب اصول و رویه‌های ضروری آزمایشگاه بیوشیمی پزشکی در جهاد دانشگاهی اردبیل

۰۴ اسفند ۱۴۰۰ | ۱۳:۲۹ کد : ۴۱۸۱۶ فرهنگی تاپ خبر
به همت انتشارات جهاد دانشگاهی استان اردبیل، کتاب «اصول و رویه‌های ضروری آزمایشگاه بیوشیمی برای دانشجویان علوم پزشکی» با عنوان «Illustrated Essential Principals & Procedures of Biochemistry Lab for Medical Students» منتشر شد.
انتشار کتاب اصول و رویه‌های ضروری آزمایشگاه بیوشیمی پزشکی در جهاد دانشگاهی اردبیل

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان اردبیل، این کتاب با رویکردی بر علوم زیستی و بیوشیمی در پزشکی توسط مجید بنی محمد، دانشجوی پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل در 4 فصل و 136 صفحه به زبان انگلیسی جمع‌بندی و تالیف شده و حاوی نکات قابل توجهی برای بهره‌برداری در آزمایشگاه است.

بیان مرحله به مرحله و روان اصول کار و حفظ ایمنی و سلامت کار در آزمایشگاه بیوشیمی، ذکر بنیان علمی آزمایشات مشروحه و عدم اکتفا به ارائه روش آزمایشات به صورت صرف؛ مطابق آخرین یافته‌های علمی و به روز و وجود جمیع اصول ایمنی، معرفی لوازم آزمایشگاهی، بنیان علمی آزمایشات و نحوه انجام آن‌ها از مزیت‌های کتاب مذکور می‌باشد.

در کتاب «اصول و رویه‌های ضروری آزمایشگاه بیوشیمی برای دانشجویان علوم پزشکی» روش انجام و پایه‌های علمی مهمترین آزمایش‌های بیوشیمی و به روزترین تکنیک‌های آزمایشگاهی بیوشیمیایی برای علوم پزشکی پایه‌های علمی آن‌ها تشریح شده است که دانشجویان علوم پزشکی می‌توانند از آن استفاده کنند.

چاپ اول این کتاب با قیمت 80 هزار تومان در زمستان 1400 توسط انتشارات جهاددانشگاهی اردبیل منتشر شده است و علاقه‌مندان برای تهیه این اثر می‌توانند با شماره 33749503-045داخلی 111 تماس حاصل نمایند.

کلید واژه ها: انتشارات جهاددانشگاهی استان اردبیل کتاب اصول و رویه‌های ضروری آزمایشگاه بیوشیمی


( ۱ )

نظر شما :