آغاز ثبت‌نام دوره جدید طرح ملی دانشجومعلم قرآن در اردبیل

۱۳ بهمن ۱۴۰۰ | ۱۵:۳۰ کد : ۴۱۱۶۹ فرهنگی تاپ خبر
رئیس جهاد دانشگاهی استان اردبیل گفت: همزمان با سراسر کشور ثبت‌نام دوره جدید طرح ملی دانشجومعلم قرآن از ۱۲ بهمن‌ماه در اردبیل آغاز شده است.
آغاز ثبت‌نام دوره جدید طرح ملی دانشجومعلم قرآن در اردبیل

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان اردبیل، مهران اوچی اردبیلی با اعلام این خبر افزود: این ثبت‌نام از سوی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور وابسته به جهاددانشگاهی که همواره منادی و پرچم‌دار برگزاری برنامه‌ها و دوره‌های آموزشی و پژوهشی در حوزه قرآن در دانشگاه‌ها بوده است به مدت ده روز انجام می‌گیرد.

وی اضافه کرد: حرکت به سمت تحقق منشور توسعه فرهنگ قرآنی به‌عنوان بالاترین سند فعالیت‌های قرآنی کشور و شناسایی استعدادهای بالقوه قرآنی در سطح کشور جهت گسترش و توسعه معرفت قرآنی در میان دانشجویان از جمله اهداف برگزاری دوره تربیت مربی آموزش قرآن کریم است.

رئیس جهادانشگاهی استان اردبیل با اشاره به اینکه دانشجویان ترم یک تا چهار مقطع کارشناسی، دانشجویان ترم یک مقطع کارشناسی‌ارشد و دانشجویان ترم یک مقطع دکتری و گروه سنی ۱۸ تا ۳۵ سال می‌توانند در این طرح ثبت‌نام کنند، ادامه داد: تسلط به تجوید مقدماتی، دارا بودن فن بیان و روحیه مربیگری، آشنایی مقدماتی با آموزش مفاهیم قرآن کریم و دارا بودن معدل بالای ۱۶ در دروس سپری شده از جمله شرایط دانشجویان علاقه‌مند به شرکت در این طرح است.

اوچی اردبیلی آغاز این دوره را ۲۷ بهمن‌ماه جاری و همزمان با ولادت حضرت علی(ع) عنوان و بیان کرد: علاقه‌مندان برای ثبت‌نام می‌توانند به تارنمای این سازمان به نشانی http://daneshjo.isqa.ir/ مراجعه کنند. وی از اعطای گواهینامه از سوی جهاددانشگاهی به دانشجویانی که این دوره را با موفقیت سپری کرده باشند و معرفی برگزیدگان آن به دوره تکمیلی «دانشجو متدبر قرآن کریم» خبر داد.

کلید واژه ها: طرح ملی دانشجومعلم قرآن جهاد دانشگاهی استان اردبیل


( ۱ )

نظر شما :