با مشارکت جهاددانشگاهی و شهرداری اردبیل؛

بازارچه مشاغل خانگی در اردبیل راه‌اندازی می‌شود

۰۳ بهمن ۱۴۰۰ | ۰۹:۵۳ کد : ۴۰۸۲۷ آموزشی تجاری سازی و اشتغال تاپ خبر
به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اردبیل و با همکاری جهاد دانشگاهی بازارچه مشاغل خانگی در اردبیل راه‌اندازی می‌شود.
بازارچه مشاغل خانگی در اردبیل راه‌اندازی می‌شود

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی اردبیل، مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اردبیل با اعلام این خبر در دیدار با مسئول دبیرخانه طرح ملی توسعه مشاغل خانگی استان افزود: ایجاد بازارچه مشاغل خانگی با عنوان طرح «سه‌شنبه بازار» در پارک بانوان اردبیل در دستور کار سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اردبیل قرار گرفته است.

اباصلت ابراهیمی، حمایت از مشاغل خانگی را نیازمند ایجاد بستر و ساختارهای لازم توسط ارگان‌های ذی‌ربط دانست و خاطرنشان کرد: این بازارچه با هدف حمایت از تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها و فراهم کردن بسترهای لازم برای فروش محصولات اجرا خواهد شد.

وی با بیان اینکه از تجربیات جهاددانشگاهی در پیشبرد اهداف طرح «سه‌شنبه بازار» استفاده خواهیم کرد، ادامه داد: بازارچه مشاغل خانگی بستر مناسبی برای ارائه محصولات حاصل از فعالیت بانوان فعال در حوزه مشاغل خانگی به وجود می‌آورد و به فروش این محصولات کمک شایانی می‌کند.

در این دیدار مسئول دبیرخانه طرح ملی توسعه مشاغل خانگی اردبیل با ارائه گزارشی از فعالیت‌های صورت گرفته در این دبیرخانه، تصریح کرد: بازاریابی و فروش دو مشکل عمده فعالان متقاضیان طرح مشاغل خانگی است امیدواریم با راه‌اندازی بازارچه مذکور در اردبیل بتوانیم به رونق فروش محصولات مشاغل خانگی کمک نماییم.

کلید واژه ها: جهاد دانشگاهی استان اردبیل طرح ملی توسعه مشاغل خانگی بازارچه


( ۱ )

نظر شما :