نماینده مردم شهرستان‌های پارس‌آباد، بیله‌سوار و اصلاندوز:

مجلس به دنبال رفع انتظارات جهاددانشگاهی است

۰۸ دی ۱۴۰۰ | ۱۵:۴۵ کد : ۳۹۸۳۸ عمومی تاپ خبر
نماینده مردم شهرستان‌های پارس‌آباد، بیله‌سوار و اصلاندوز در مجلس شورای اسلامی از نمایشگاه دستاوردها و توانمندی‌های جهاددانشگاهی ۱۴۰۰ بازدید کرد و در جریان فعالیتها و پتانسلهای این نهاد قرار گرفت.
مجلس به دنبال رفع انتظارات جهاددانشگاهی است

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان اردبیل، مهندس عباس جهانگیرزاده در حاشیه این بازدید با تأکید بر لزوم حمایت از جهاددانشگاهی، گفت: مجلس درصدد است از جهاددانشگاهی بیشترین حمایت‌ها صورت بگیرد، بر همین اساس تا جایی که امکان دارد در لایحه بودجه ۱۴۰۱ انتظارات جهاد را برآورده خواهیم کرد.

وی  اظهار کرد: مجموعه جهاددانشگاهی یک ظرفیت عظیم علمی در کشور بوده و آنچه که امروز نیازهای کشور را برطرف می‌کند، کنار هم قرار دادن ظرفیت‌های داخلی و بهره‌مندی از همه آنها جهت رفع نیازهای کشور است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی افزود: جهاددانشگاهی بهترین ظرفیت داخلی برای ارائه بهترین خدمات به مردم بوده که باید مورد توجه قرار بگیرد اما متأسفانه تا به امروز به مجموعه جهاددانشگاهی آن‌طور که باید بها داده نشده است.

جهانگیرزاده،با تأکید بر لزوم مورد حمایت قرار گرفتن جهاددانشگاهی تصریح کرد: نمایندگان مجلس بر این باورند تا جایی که امکان‌پذیر است بایستی از جهاددانشگاهی بیشترین حمایت‌ها صورت بگیرد، بر همین اساس تا جایی که امکان دارد در لایحه بودجه ۱۴۰۱ انتظارات جهاد را برآورده خواهیم کرد.

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی جهانگیرزاده


نظر شما :