در سالروز میلاد حضرت زینب(س)؛

تجلیل از پرستاران مرکز درمان ناباروری جهاددانشگاهی اردبیل

۲۰ آذر ۱۴۰۰ | ۱۶:۲۳ کد : ۳۸۹۹۸ پژوهشی تاپ خبر
به مناسبت ولادت با سعادت حضرت زینب(س) و روز پرستار، مراسم تجلیل از پرستاران مرکز درمان خدمات تخصصی ناباروری جهاد دانشگاهی استان اردبیل برگزار شد.
تجلیل از پرستاران مرکز درمان ناباروری جهاددانشگاهی اردبیل

به گزارش روابط عمومی جهادانشگاهی استان اردبیل، در این مراسم که با حضور محمد علیزاده، معاون پشتیبانی و سیده صغری جوادی، مدیر پژوهشی جهاددانشگاهی استان، دکتر رویا گسیلی، مدیر و دکتر الهام فیروزی و دکتر سارا امیرعجم، پزشکان متخصص زنان و زایمان مرکز درمان ناباروری جهاددانشگاهی برگزار شد با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از فینا محمودی ارشادی، فاطمه صدقی و فاطمه بهاری، پرستاران تلاشگر این مرکز تجلیل شد.

در لوح اهدایی که به امضای دکتر مهران اوچی اردبیلی، رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل رسیده، آمده است: سالروز ولادت حضرت زینب کبری(س)، عظیم پرستار کربلای حسین(ع)، بار دیگر فداکاری‌های شما عزیزان را در عرصه سلامت تداعی می‌نماید و خوشا به سعادت‌تان که نقش آن بانوی عظیم‌الشأن را در هر روزتان به انجام می‌رسانید.

ضمن عرض تبریک و تهنیت به مناسبت فرا رسیدن خجسته میلاد با سعادت حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار، روز صبر و ایثار، از زحمات بی‌دریغ و تلاش هدفمند سرکار عالی در پیشبرد اهداف نظام سلامت تشکر و قدردانی می‌نمایم.

امیدوارم همواره موفق، پاینده و سلامت باشید و گوهر کرامت انسانی و فرصت التیام درد و کاستن از رنج بیماران را بیش از پیش قدر بدانید.

text to speech icon

کلید واژه ها: مرکز درمان ناباروری قفقاز جهاد دانشگاهی اردبیل تجلیل پرستار


نظر شما :