حضور فعال مراکز رشدو منش جهاددانشگاهی در نمایشگاه پژوهش، فناوری و فن بازار استان اردبیل

۱۷ آذر ۱۴۰۰ | ۱۵:۴۹ کد : ۳۸۹۳۱ تجاری سازی و اشتغال تاپ خبر
معاون فناوری مرکز رشد جهاددانشگاهی اردبیل از حضور فعال در بیست و دومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن‌بازار استان با هدف ارائه و معرفی محصولات فناورانه خبر داد.
حضور فعال مراکز رشدو منش جهاددانشگاهی در نمایشگاه پژوهش، فناوری و فن بازار استان اردبیل

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان اردبیل، مهران محمدی اظهار داشت: در این نمایشگاه که با شرکت مراکز رشد، دانشگاه‌ها، موسسات پژوهشی و حوزه پژوهش دستگاه‌های اجرایی استان اردبیل برگزار شد، مرکز رشد جهاددانشگاهی استان اردبیل آخرین دستاوردهای فناورانه خود را عرضه کرد.

وی افزود: در غرفه مرکز رشد و منش جهاددانشگاهی استان اردبیل محصولات و تحقیقات مربوط به واحدها و هسته های فناور عرضه گردید که با استقبال خوب بازدیدکنندگان و مسئولان شد.

محمدی خاطرنشان کرد: در طول مدت برگزاری نمایشگاه فناوران مرکز رشد و منش جهاددانشگاهی با حضور در غرفه به سءوالات مراجعه‌کنندگان پاسخ داده و اطلاعات لازم را ارائه کردند.

معاون فناوری مرکز رشد جهاددانشگاهی اردبیل با بیان اینکه استارتاپ های چهارسوق و ترابال از مرکز نوآوری و شتابدهی کسب و کارهای فناورانه جوانان در نمایشگاه حضور فعالی داشتند، تصریح کرد: شرکت های آژیانه اردبیل، نوآوران کیمیای پرند سبلان، آرتا نوشداروی عصاره باغرو، شفا درمان پاک داروی سبز، بهدیس شفاگل سبلان، آرتا پردیس سلامت شفا، بهینه سازان تات چیم اردبیل، نوش داروی سبلان، اعجاز افرا سیمرغ سبلان، سبزکاران خوشه طبیعت آتیه و هسته دانش آموزی رادین اکبرپور در طول نمایشگاه حضور فعالی در فعالیت های آن داشتند.

محمدی از  ثبت 12 4اختراع و 3 محصول تجاری شده در مرکز رشد جهاد دانشگاهی اردبیل خبر داد و افزود: در مرکز رشد جهاد دانشگاهی اردبیل 18 شرکت فناور و یک هسته دانش آموزی مستقر هستند که 36 محصول فناورانه دارند و از این تعداد 12 اختراع ثبت شده و 3 در مرحله محصول تجاری سازی قرار دارند.

وی با بیان اینکه 2 شرکت دانش بنیان و یک شرکت خلاق در مرکز رشد جهاد دانشگاهی اردبیل مستقر هستند، تشریح کرد: مرکز رشد جهاد دانشگاهی اردبیل بسته های حمایتی مناسبی را بسته به نوع فعالیت واحدها نظیر فضای استقرار، کارگاه های آموزشی، بازدیدها، رویدادها، امکانات آزمایشگاهی و نمایشگاهی در اختیار متقاضیان قرار می دهد و امید داریم با تسهیلات بانکی بتوانیم از ایده ها و طرح های فناوران حمایت لازم را به عمل آوریم.

محمدی ابراز امیدواری کرد که فناوران استان از بسترهای فراهم شده جهاددانشگاهی نهایت استفاده را ببرند.

عکس های سری اول را از اینجا ببینید

عکس های سری دوم را از اینجا ببینید

کلید واژه ها: مرکز رشد جهاد دانشگاهی اردبیل نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی


نظر شما :