با کسب دو مقام برتر؛

درخشش جهاد دانشگاهی اردبیل در جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر استان

۱۷ آذر ۱۴۰۰ | ۱۵:۵۶ کد : ۳۸۹۱۶ پژوهشی تجاری سازی و اشتغال تاپ خبر
در جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر استان در سال ۱۴۰۰، از دو نفر از پژوهشگران و فناوران جهاد دانشگاهی اردبیل تجلیل به عمل آمد.
درخشش جهاد دانشگاهی اردبیل در جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر استان

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان اردبیل، در این مراسم که چهارشنبه 17 آذرماه با حضور استاندار اردبیل و رؤسای دانشگاه‌ها، مدیران دستگاه‌های اجرایی و پژوهشگران و فناوران استان در سالن بصیرت دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد از دکتر رامین نصیری، جهادگر جهاددانشگاهی اردبیل به عنوان پژوهشگر برتر دستگاه‌های اجرایی استان و سولماز چرایی، مدیرعامل شرکت نوآوران کیمیای پرند سبلان مستقر در مرکز رشد فناوری گیاهان دارویی این واحد به عنوان فناور برتر، با اهدای لوح سپاس و هدیه نقدی تقدیر شد.

در لوح تقدیر اهدایی که به امضای دکتر عاملی، استاندار اردبیل رسیده، آمده است: امر پژوهش به عنوان لازمه تولید علم و فناوری، نیازمند تلاش پژوهشگران و فناوران و حاصل آن حرکت در مسیر اقتصاد مقاومتی و در نهایت توسعه پایدار کشور است. بدینوسیله توفیق جنابعالی/ سرکارعالی به عنوان پژوهشگر برتر دستگاه‌های اجرایی استان/ فناور برتر استان در هفته پژوهش و فناوری سال «تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» تبریک عرض می‌نمایم.

امید است در پرتو الطاف بیکران خداوند و کوشش‌های ارزنده و مستمر شما و تمامی صاحبان فضل، متفکران و پژوهشگران، شاهد شکوفایی و بالندگی میهن اسلامی‌مان در همه عرصه‌های علمی، پژوهشی و فناوری باشیم.

text to speech icon

کلید واژه ها: جهاد دانشگاهی استان اردبیل تجلیل جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران


( ۱ )

نظر شما :