اخذ دو کد رشته جدید در مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی اردبیل/ پذیرش دانشجو در ۱۲ کد رشته آغاز شد

۱۵ آذر ۱۴۰۰ | ۱۱:۲۴ کد : ۳۸۷۳۲ آموزشی تاپ خبر
امکان تحصیل در کد رشته‌های «امور بانکی» و «مدیریت کسب و کار» در مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی واحد اردبیل فراهم شد.
اخذ دو کد رشته جدید در مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی اردبیل/ پذیرش دانشجو در ۱۲ کد رشته آغاز شد

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان اردبیل، رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی اردبیل با اعلام این خبر افزود: مجوز این کد رشته‌ها در مقطع کاردانی حرفه‌ای از دانشگاه جامع علمی کاربردی اخذ شده و پذیرش دانشجو در این دو رشته جدید از بهمن ماه سالجاری انجام خواهد شد.

امید علاف اکبری، توسعه کد رشته‌ها را از اولویت‌های مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی اردبیل عنوان و خاطرنشان کرد: در سالجاری مجوز سه کد رشته جدید اخذ شده که این امر گامی مؤثر در توسعه رشته‌های مهارتی، کارآفرینی و اشتغالزایی دانشجویان است.

وی از آغاز ثبت‌نام در دوازده کد رشته‌ این مرکز خبر داد و یادآور شد: پذیرش دانشجو در مقطع کاردانی در کد رشته‌های فناوری اطلاعات(اینترنت و شبکه‌های گسترده)، باغبانی(گیاهان دارویی و معطر)، تربیت مربی پیش دبستانی، صنایع دستی- فرش دستباف، امور بانکی، مدیریت کسب و کار و مددکاری اجتماعی(مراکز اورژانس اجتماعی) انجام می‌گیرد.

رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی اردبیل اضافه کرد: در مقطع کارشناسی هم در کد رشته‌های مددکاری اجتماعی(مراکز اورژانس اجتماعی)، تربیت مربی پیش دبستانی، مدیریت کسب و کار اینترنتی، مهندسی فناوری اطلاعات و مهندسی فناوری باغبانی(گیاهان دارویی و معطر) دانشجو پذیرش خواهد شد.

علاف اکبری، اعطای مدرک معتبر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، فضای فیزیکی مناسب، امکانات و تجهیزات مناسب، مدرسان مجرب، برگزاری کلاس‌های آموزشی در شیفت بعد از ظهر و اعطای وام وزارت علوم برای بیش از ۷۰ درصد شهریه هر ترم با بازپرداخت بعد از فارغ التحصیلی را از مزایای تحصیل در مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی اردبیل عنوان کرد.

وی مدارک مورد نیاز برای پیش ثبت‌نام در این مرکز را کپی شناسنامه از کلیه صفحات، کپی کارت ملی و آخرین مدرک تحصیلی عنوان و اضافه کرد: علاقه‌مندان جهت ثبت نام می‌توانند به آدرس شهرک کارشناسان، میدان شفا، ساختمان جهاددانشگاهی – مرکز آموزش علمی کاربردی مراجعه کنند. همچنین شماره تلفن 13-33749511 آماده پاسخگویی به سوالات احتمالی است.

text to speech icon

کلید واژه ها: مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اردبیل اخذ کد رشته پذیرش دانشجو


نظر شما :