پایان مرحله استانی مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در اردبیل با معرفی گروه برتر

۲۶ آبان ۱۴۰۰ | ۱۶:۱۷ کد : ۳۸۱۰۷ فرهنگی تاپ خبر
مرحله استانی دهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در اردبیل با معرفی گروه برتر به کار خود پایان داد.
پایان مرحله استانی مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران  در اردبیل با معرفی گروه برتر

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان اردبیل، در این دوره از مسابقات که به همت جهاددانشگاهی و با همکاری دانشگاه‌های استان اردبیل طی روزهای ۲۵ و ۲۶ آبان ماه در سالن آمفی تئاتر دانشکده علوم انسانی دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد گروه دانشجویی "خطایی" از دانشگاه محقق اردبیلی، عنوان برتر را کسب و به مرحله منطقه‌ای راه یافت.

در دهمین دوره مسابقات مناظره دانشجویان ایران در استان اردبیل گروه‌های گلد استار، حقیقت جویان، برهان، آزادگان و بیداری اندیشه از دانشگاه فرهنگیان استان، خطایی و انجمن علوم سیاسی از دانشگاه محقق اردبیلی و سلامت اندیشه از دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل شرکت داشتند.

دبیر اجرایی دهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان استان اردبیل در حاشیه برگزاری مرحله پایانی این مسابقات گفت: پنجمین بار است که این دوره از مسابقات مناظره در استان اردبیل برگزار می‌شود.

ابراهیم عزیززاده، خاطرنشان کرد: در این دوره از مسابقات، گروه‌های دانشجویی از مراکز آموزش عالی استان در موضوعات مختلف فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، ورزشی و ... در قالب تیم‌های دو تا چهار نفره به مدت دو روز به رقابت پرداختند و در نهایت گروه خطایی از دانشگاه محقق اردبیلی با کسب ۹۳ امتیاز از ۱۰۰ امتیاز ممکن به عنوان تیم برتر انتخاب و به مرحله منطقه‌ای راه یافت. 

وی ضمن تشکر از همکاری دانشگاه‌های استان اردبیل با جهاد دانشگاهی در برگزاری مسابقات مناظره دانشجویی افزود: ضرورت دارد دانشجویان ابعاد مختلف طرح عقیده و نظر خود را یاد بگیرند و با پژوهش و مطالعه، دلایل و شواهد علمی و منطقی را سنجیده و جمع‌آوری کنند و دایره اطلاعات خود را در موضوعات مختلف گسترش دهند.

عزیززاده با بیان اینکه داوری مرحله استانی دهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در اردبیل با نهایت دقت و با توجه به معیارهای اعلامی از سوی سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی انجام گرفت، ادامه داد:  جا دارد از هیئت داوران این دوره از مسابقات شامل حسین بشیری گیوی، سعید علیپور و حسین تقوی که از اعضای هیات علمی و مدرسان بنام دانشگاه‌های استان بودن و در زمان برگزاری این مسابقه کمال همکاری را داشتند نهایت تشکر را داشته باشیم.

کلید واژه ها: جهاد دانشگاهی استان اردبیل مسابقات ملی مناظره دانشجویان


نظر شما :