انتشار کتاب «بهره‌وری عملکرد شغلی» در جهاد دانشگاهی اردبیل

۲۱ مهر ۱۴۰۰ | ۱۵:۰۷ کد : ۳۶۸۱۴ فرهنگی تاپ خبر
کتاب «بهره‌وری عملکرد شغلی(با رویکردی بر مدیریت زمان و تعارض)» در پنج فصل و ۱۴۳ صفحه به همت انتشارات جهاد دانشگاهی استان اردبیل منتشر شد.
انتشار کتاب «بهره‌وری عملکرد شغلی»  در جهاد دانشگاهی اردبیل

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان اردبیل، این کتاب توسط مهران محمدی، عضو جهاددانشگاهی استان اردبیل و دکتر حسین رحیمی‌کلور، عضو هیات علمی دانشگاه محقق اردبیلی و برای استفاده در رشته‌های علوم انسانی به ویژه علوم تربیتی، مدیریت آموزشی، مدیریت دولتی و برنامه‌ریزی به رشته تالیف درآمده است.

در این کتاب پژوهش محور به چگونگی بهبود عملکرد شغلی و همچنین رابطه آن با مدیریت زمان و مدیریت تعارض مدیران پرداخت شده است تا میزان بهره‌وری از عملکرد شغلی آنان، مشخص گردد.

کتاب «بهره‌وری عملکرد شغلی» در خصوص مهم‌ترین مهارت‌های مدیریت به ویژه توانایی اداره و کنترل تعارض و مدیریت زمان در سازمان صحبت می‌کند تا از این طریق بتوانند عملکرد شغلی را ارتقا دهند. همه افراد به‌خصوص مدیران، نیازمندِ مدیریت صحیح بر وقت خود هستند و تنها از این طریق می‌توانند فشارهای ناشی از کمبود وقت را کاهش دهند ضمن اینکه شناخت ماهیت و ویژگی‌های تعارض در سازمان‌ها و تأثیر مدیران بر سبک‌های تعارض، می‌تواند برای مدیرانی که همواره از آن می‌گریزند، روزنۀ امیدی باشد و استرس و فشار آن‌ها را در مواجه با تعارض بکاهد. 

علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و تهیه این کتاب که چاپ اول آن در پاییز 1400 با قیمت 400 هزار ریال عرضه شد با شماره 33749503-045داخلی 111 تماس حاصل نمایند.

text to speech icon

کلید واژه ها: مدیریت تعارض عملکرد عملکرد شغلی کتاب شغلی مدیران


نظر شما :