به مناسبت هفته دفاع مقدس؛

تجدید بیعت کارکنان جهاد دانشگاهی اردبیل با شهدا

۰۷ مهر ۱۴۰۰ | ۰۸:۵۸ کد : ۳۶۲۷۱ عمومی تاپ خبر
جهادگران دانشگاهی استان اردبیل در ششمین روز از هفته دفاع مقدس ضمن حضور در مزار شهدای گمنام دانشگاه محقق اردبیلی با آرمان‌های شهدا و امام شهدا، تجدید بیعت کردند.
تجدید بیعت کارکنان جهاد دانشگاهی اردبیل با شهدا

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان اردبیل، در این مراسم معنوی که روز سه شنبه 6 مهرماه برگزار شد رئیس و تعدادی از معاونان و مدیران جهاد دانشگاهی استان اردبیل با عطر افشانی و قرائت فاتحه، یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشتند.

در این مراسم رئیس جهاد دانشگاهی استان اردبیل، هفته دفاع مقدس را یادآور رشادت‌های مردم ایران به ویژه رزمندگان اسلام در پاسداری از حریم کشور و اسلام عنوان و خاطرنشان کرد: بازگویی وقایع آن دوران که افتخارات و عظمت امروز کشور مرهون فداکاری‌های آن است باید به شکل گسترده انجام گیرد.

مهران اوچی اردبیلی، دوران هشت سال دفاع مقدس را دوران طلایی وحدت و اتحاد همه اقشار جامعه در صیانت از آرمان‌های انقلاب اسلامی دانست و اظهار کرد: در حال حاضر باید با برنامه‌ریزی مدون و مناسب، برای تداوم راه شهدا و امام راحل(ره) با بهره‌گیری از رهبری داهیانه مقام معظم رهبری تلاش کنیم.

وی با بیان اینکه جهاد دانشگاهی در راستای اهداف مقدس جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند، تصریح کرد: این نهاد انقلابی با بالا بردن پرچم علم و فناوری، منشا خدمات و افتخارات زیادی برای کشور بوده است و در کنار آن نسبت به اعتلای فرهنگی و اجتماعی جامعه به ویژه در دانشگاه‌ها اهتمام ویژه‌ای دارد.


نظر شما :