فرماندار پارس آباد:

در طرح توسعه مشاغل خانگی به برندسازی محصولات کشاورزی پارس‌آباد توجه شود

۰۶ مهر ۱۴۰۰ | ۱۵:۴۹ کد : ۳۶۲۵۹ آموزشی تجاری سازی و اشتغال تاپ خبر
فرماندار پارس‌آباد مغان گفت: برندسازی و بسته‌بندی مناسب، نیاز اصلی محصولات کشاورزی دشت مغان است که بایستی در اجرای طرح مشاغل خانگی این دو اولویت مورد توجه جدی قرار گیرد.
در طرح توسعه مشاغل خانگی به برندسازی محصولات کشاورزی پارس‌آباد توجه شود

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی اردبیل، ابراهیم امامی با بیان این مطلب در دیدار با اعضای دبیرخانه طرح ملی توسعه مشاغل خانگی استان اردبیل افزود: در شهرستان پارس آباد مغان بالغ بر هفت هزار هکتار مزرعه تولید بادام وجود دارد که معرفی این محصول ناب به کشور با همت جهادی در حوزه بسته‌بندی مطلوب و برندسازی امکان‌پذیر است.

وی با اشاره به اینکه محصولات کشاورزی متعددی با کیفیت بالا در این شهرستان تولید می‌شود که علاوه بر داخل کشور، در خارج از کشور هم می‌تواند بازار مناسبی داشته باشد، خاطرنشان کرد: با انجام مطالعات علمی و بسترسازی‌ مناسب، ظرفیت مناسبی در پارس‌آباد جهت ایجاد اشتغال مستمر و تولید محصولات صادرات محور وجود دارد.

فرماندار پارس‌آباد مغان ضمن استقبال از اجرای طرح مشاغل خانگی افزود: جهاددانشگاهی می‌تواند با ارائه روش و الگوهای نوین علمی، ساختارهای سنتی موجود کسب و کار را از بین برده و تحولی نو در حوزه اشتغال ایجاد کند.

در این دیدار میثم ضارب نیا، مسئول دبیرخانه طرح ملی توسعه مشاغل خانگی اردبیل با ارائه گزارشی از فعالیت‌های این دبیرخانه در استان و پارس‌آباد، افزود: امیدواریم اجرای این طرح گام موفقی در راستای کاهش نرخ بیکاری و افزایش اشتغال مستمر افراد جویای کار به ویژه بانوان خانه‌دار این شهرستان باشد.


نظر شما :