شبکه‌سازی، مهم‌ترین عامل استمرار کسب و کارهای خانگی است

۰۹ شهریور ۱۴۰۰ | ۰۸:۵۸ کد : ۳۵۳۰۶ آموزشی تجاری سازی و اشتغال تاپ خبر
رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل گفت: طرح ملی توسعه مشاغل خانگی به شبکه‌سازی که یکی از دلایل اصلی استمرار کسب و کارهای خانگی است، توجه ویژه‌ای دارد.
شبکه‌سازی، مهم‌ترین عامل استمرار کسب و کارهای خانگی است

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان اردبیل، مهران اوچی اردبیلی با بیان این مطلب افزود: یکی از مزایای طرح ملی توسعه مشاغل خانگی که که همزمان با سراسر کشور در استان اردبیل نیز با هدف اتصال به بازار دو هزار نفر از متقاضیان در حال اجراست، کمک به پیشران‌ها جهت ایجاد یک شبکه مناسب برای کسب و کار و افزایش درآمد است.

وی خاطرنشان کرد: در بسیاری از موارد دلیل ناکارآمدی کسب و کارهای خانگی و خرد، عدم وجود شبکه‌سازی مناسب بین حلقه‌های مختلف در امر تولید یک محصول از جمله تامین مواد اولیه، زنجیره تولید، شناخت بازار، ارتباط با مشتری و مشتری‌مداری، بسته‌بندی و مواردی از این قبیل است.

رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل ادامه داد: عملکرد مناسب و کارآمد یک شبکه کسب و کار به پایداری شغل و افزایش درآمد کمک می‌کند.

اوچی اردبیلی اضافه کرد: به همت دبیرخانه طرح توسعه مشاغل خانگی استان اردبیل، پیشتیبانی‌های لازم جهت سازمان‌دهی کسب و کار تعدادی از پیشران‌ها به‌صورت یک شبکه بهینه انجام شده است و امیدواریم در آینده بتوانیم از این طریق به کسب و کار تعداد دیگری از پیشران‌ها کمک نماییم. 

text to speech icon

( ۱ )

نظر شما :