رئیس دانشگاه معین استان اردبیل:

جهاددانشگاهی فعالیت‌های ارزشمندی در جهت رفع نیازهای فناورانه استان اردبیل انجام داده است

۱۷ مرداد ۱۴۰۰ | ۱۲:۱۱ کد : ۳۴۵۹۶ عمومی تاپ خبر
 رئیس دانشگاه معین استان اردبیل گفت: جهاددانشگاهی طی سال‌های اخیر فعالیت‌های ارزشمندی در جهت رفع نیازهای فناورانه استان اردبیل انجام داده است.
جهاددانشگاهی فعالیت‌های ارزشمندی در جهت رفع نیازهای فناورانه استان اردبیل انجام داده است

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان اردبیل،  عزیز حبیبی با بیان اینکه جهاد دانشگاهی نسبت به مسائل روز مانند جهش تولید، دانش بنیان و مزیت‌های استانی نگاه ویژه داشته است، گفت: جهاددانشگاهی در زمینه همکاری با بدنه اجرایی، صنعتی و تحقیقاتی کشور اهتمام ویژه داشته است.

حبیبی ارتباط دانشجویان دانشگاه‌ها با جهاددانشگاهی از طریق سازمان دانشجویان این نهاد انقلابی را مهم دانست و افزود: به این موضوع باور داریم که با ارتباط دانشجویان با این مجموعه و تربیت نیروهای متعهد و توانمند در جهاددانشگاهی به حل بخشی از مشکلات جامعه کمک می‌شود.

رئیس دانشگاه محقق اردبیلی فعالیت‌های مرکز رشد گیاهان دارویی جهاددانشگاهی را مثبت ارزیابی کرد و گفت: انتظار می‌رود جهاد دانشگاهی با توجه ویژه به فعالیت‌های مرکز رشد گیاهان دارویی و کمک به تجاری‌سازی محصولات شرکت‌های مستقر در این مرکز، زمینه رشد و توسعه استان را در این زمینه فراهم آورد.

حبیبی با اشاره به فعالیت‌های مرکز درمان ناباروی قفقاز در اردبیل، ادامه داد: وجود مرکز درمان ناباروری در استان و تعلق آن به جهاددانشگاهی و مجموعه رویان باعث افزایش امید به زندگی در میان خانواده‌های نابارور شده است.

رئیس دانشگاه معین استان اردبیل با اشاره به نقش اثرگذار خبرگزاری‌های جهاد دانشگاهی در سطح جامعه و مجموعه‌های دانشگاهی، گفت: خبرگزاری‌های دانشجویان ایران(ایسنا) و قرآن(ایکنا) در انعکاس دستاوردها و فعالیت‌های دانشگاه‌های استان به ویژه دانشگاه محقق اردبیلی نقش مهمی دارند.


نظر شما :