رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل خبر داد:

وبینار آموزشی« گیاهان دارویی موثر در دندانپزشکی و بیماری های دهان و دندان » برگزار می شود

۰۹ مرداد ۱۴۰۰ | ۱۳:۰۹ کد : ۳۴۲۷۱ تجاری سازی و اشتغال تاپ خبر
رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل از برگزاری وبینار آموزشی« گیاهان دارویی موثر در دندانپزشکی و بیماری های دهان و دندان» به صورت مجازی در مرکز رشد گیاهان دارویی این واحد خبر داد.
وبینار آموزشی« گیاهان دارویی موثر در دندانپزشکی و بیماری های دهان و دندان » برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی جخاددانشگاهی استان اردبیل، مهران اوچی اردبیلی با بیان اینکه این وبینار با هدف آشنایی هرچه بیشتر فراگیران با روش های آماده سازی و فرآوری گیاهان دارویی موثر در حوزه دندانپزشکی برگزار می شود، گفت: شناخت بیماری های رایج دهان و دندان، شناخت توانایی های گیاهان دارویی در کنترل بیماری های دهان و دندان و دستیابی به نگرش جدید نسبت به گیاهان دارویی و کاربردهایشان در دندانپزشکی از ضروریات برگزاری این کارگاه آموزشی می باشد.

وی اظهار داشت: استفاده از منابع و مطالب بررسی شده در حوزه های پژوهشی و حتی ساخت فرآورده های جدید گیاهی با رویکردی جدید و کاربردی تر مربوط به دندانپزشکی می تواند از دستاوردهای این وبینار باشد.

رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل خاطرنشان کرد: این وبینار روز چهارشنبه 20 مردادماه از ساعت 10 الی 13 از طریق سامانه آموزشی جهاددانشگاهی اردبیل به آدرس: amjad.jde.ir/ar برگزار و در پایان به شرکت کنندگان گواهی حضور صادر می شود و لازم است قبل از حضور در کارگاه، نسبت به ثبت نام اقدام شود.

علاقمندان می توانند برای ثبت نام، مشخصات خود را با تلفن همراه به شماره 500028362901 پیامک نمایند و برای کسب اطلاعات بیشتر با 09149511461 تماس حاصل نموده و یا به سایت impard.acecr.ac.ir  مراجعه نمایند.


نظر شما :