در آستانه ۱۶ مرداد ؛

جهادگران جهاددانشگاهی اردبیل با آرمان‌های انقلاب اسلامی تجدید بیعت کردند

۱۲ مرداد ۱۴۰۰ | ۱۰:۱۲ کد : ۳۴۲۴۰ عمومی تاپ خبر
در آستانه ۱۶ مرداد، چهل و یکمین سالروز تشکیل جهاد دانشگاهی، جهادگران جهاددانشگاهی استان اردبیل با آرمان‌های انقلاب اسلامی، امام راحل(ره)، مقام معظم رهبری و شهدا تجدید بیعت کردند.
جهادگران جهاددانشگاهی اردبیل با آرمان‌های انقلاب اسلامی تجدید بیعت کردند

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان اردبیل، در این مراسم معنوی که در یادمان شهدای گمنام اردبیل برگزار شد، حاضران با قرائت فاتحه و عطرافشانی مزار شهدا، به مقام والای شهدای گمنام ادای احترام کردند.

در این مراسم رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی گفت: تمام موفقیت و پیشرفت‌های کنونی کشور مدیون ایثارگری‌های شهیدان گرانقدر انقلاب است.

مهران اوچی اردبیلی با بیان اینکه جهاددانشگاهی تمام تلاش خود را برای پیشبرد انقلاب اسلامی و سربلندی کشور به کار گرفته است، خاطرنشان کرد: این نهاد انقلابی در طول چهل و یک سال از زمان تشکیل خود سعی کرده با ایجاد زیرساخت‌های لازم، زمینه فعالیت محققان و علاقه‌مندان به حوزه‌های علمی، فرهنگی و درمانی را فراهم کند و با این کار در رفع نیازهای جامعه گام بردارد.

وی بر تداوم راه شهدا تأکید و اضافه کرد: جهاددانشگاهی با الگوگیری از سیره امام خمینی(ره)، مقام معظم رهبری و شهدای والامقام در راه اعتلای ایران اسلامی گام برمی‌دارد و در سال‌های اخیر و در دوران تحریم توانسته است بخشی از نیازهای کشور در حوزه فناوری و پزشکی را رفع نماید.  


نظر شما :