رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل خبر داد:

وبینار آموزشی« آشنایی با داروشناسی گیاهان دارویی» برگزار می شود

۲۶ تیر ۱۴۰۰ | ۱۰:۰۵ کد : ۳۳۴۵۹ تجاری سازی و اشتغال تاپ خبر
رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل از برگزاری وبینار آموزشی« آشنایی با داروشناسی گیاهان دارویی» به صورت مجازی در مرکز رشد گیاهان دارویی خبر داد.
وبینار آموزشی« آشنایی با داروشناسی گیاهان دارویی» برگزار می شود

 مهران اوچی اردبیلی با بیان اینکه این وبینار با هدف آشنایی هرچه بیشتر فراگیران از داروشناسی گیاهان دارویی و روش های دارورسانی در بدن و اشکال دارویی که بتوانند با نگاهی بهتر در فناوری ساخت داروهای گیاهی بکار گیرند، گفت: شناخت توانایی های گیاهان دارویی در کنترل علایم بیماری ها، شناخت عوارض در مصرف بی رویه گیاهان دارویی، مقایسه تاثیرات و شباهت های تاثیری گیاهان دارویی و داروهای شیمایی و دید جدید نسبت به گیاهان دارویی و کاربردها و نحوه دارورسانی آن ها، مواردی است که انتظار داریم پس از برگزاری کارگاه، فراگیران به آن دست یابند.

وی اظهار داشت: استفاده از منابع و مطالب بررسی شده در حوزه های پژوهشی و حتی ساخت فرآورده های جدید گیاهی با رویکردی جدید و کاربردی تر می تواند از دستاوردهای این وبینار باشد.

رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل خاطرنشان کرد: این وبینار روزهای چهارم و پنجم مردادماه از ساعت 10 الی 13 از طریق سامانه آموزشی جهاددانشگاهی اردبیل به آدرس: amjad.jde.ir/ar برگزار و در پایان به شرکت کنندگان گواهی حضور صادر می شود و لازم است قبل از حضور در کارگاه، نسبت به ثبت نام اقدام شود.

علاقه مندان می توانند برای ثبت نام، مشخصات خود را با تلفن همراه به شماره 500028362901 پیامک نمایند و برای کسب اطلاعات بیشتر با 09149511461 تماس حاصل نموده و یا به سایت impard.acecr.ac.ir  مراجعه نمایند.


نظر شما :