امضای تفاهم ­نامه همکاری بین جهاد دانشگاهی و مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان

۰۶ تیر ۱۴۰۰ | ۱۳:۳۹ کد : ۳۲۶۰۳ عمومی تاپ خبر
تفاهم ­نامه همکاری بین جهاد دانشگاهی اردبیل و مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان، روز یکشنبه ۶ تیرماه امضا شد.
امضای تفاهم ­نامه همکاری بین جهاد دانشگاهی و مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان اردبیل، رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل در جلسه امضای این تفاهم نامه گفت: بعد از برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و حضور پر شور مردم، کشور در حال حاضر نیاز به تعامل و تفاهم بیشتری برای بهبود وضعیت اقتصادی و معیشتی دارد به همین خاطر این نهاد انقلابی آماده همکاری با تمام نهادهای دولتی و غیردولتی در همین راستا است.  

مهران اوچی اردبیلی افزود: هدف از انعقاد تفاهم‌نامه با مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان فراهم آوردن زمینه همکاری‌های سازنده و برقراری ارتباط سازمان یافته و ایجاد مشارکت و بهره‌گیری از پتانسیل‌های طرفین است.

وی همکاری در حوزه‌های درمانی، فرهنگی، آموزشی و پژوهشی، ایجاد زیرساخت‌های لازم در راستای توسعه کسب و کارهای تخصصی، اشتغال و کارآفرینی و افزایش تعاملات بین بخشی و توسعه کمی و کیفی همکاری‌های علمی را از دیگر اهداف تفاهم نامه همکاری مذکور عنوان کرد.

رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل اضافه کرد: ارائه خدمات درمانی، برگزاری فعالیت‌های علمی و فرهنگی، همکاری در اجرای پروژه­های مطالعاتی، تدوین و اجرای دوره‌های آموزشی با رویکرد مهارت و شغل‌محور، همکاری در راه‌اندازی کلینیک‌های کسب و کار، تدوین و اجرای برنامه‌ها و پروژه‌ های توانمندسازی و دوره‌های آموزش عمومی و تخصصی کارآفرینی از اهم مفاد این تفاهم‌نامه است.

اوچی اردبیلی با ارائه گزارشی از فعالیت‌های جهاددانشگاهی در استان اردبیل، از آمادگی این نهاد برای هرگونه همکاری با مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان در راستای توسعه همه جانبه استان خبر داد.

در این جلسه مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان اردبیل با بیان اینکه جهاددانشگاهی یک نهاد تاثیرگذار در سطح کشور و استان است، خاطرنشان کرد: این نهاد در طول فعالیت خود همیشه و در همه حال در حفظ و صیانت از آرمان‌های انقلاب اسلامی گام برداشته است که جای تحسین دارد.

علی کریمی با اشاره به اینکه با انعقاد این تفاهم نامه میزان همکاری‌های مشترک این دو نهاد توسعه و گسترش می‌یابد، اظهار کرد: در حال حاضر ریشه بسیاری از بیماری‌ها و اختلافات در نبود تفریح مناسب و عدم آگاهی از حقوق شهروندی نهفته است به همین خاطر این مرکز آماده هر نوع همکاری با جهاددانشگاهی در راستای اجرای برنامه‌های فرهنگی برای کاهش آسیب‌های اجتماعی هستیم.

وی اضافه کرد: در قالب این‌تفاهم نامه جامعه هدف مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان اردبیل از خدمات آموزشی در جهت مهارت آموزی و خدمات درمانی بهره مند خواهند شد.


( ۲ )

نظر شما :