پنج عنوان کتاب انتشارات جهاددانشگاهی برگزیده استان اردبیل شد

۲۸ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۳:۱۲ کد : ۲۸۱۹۷ فرهنگی تاپ خبر
در اختتامیه سومین دوره کتاب سال استان اردبیل ۵ عنوان کتاب انتشارات جهاد دانشگاهی برگزیده شد.
پنج عنوان کتاب انتشارات جهاددانشگاهی برگزیده استان اردبیل شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان اردبیل، رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل با اعلام این خبر گفت: مطابق اعلام برگزارکنندگان این جشنواره، تعداد ۶۰۰ اثر به دبیرخانه کتاب سال استان رسیده بود که از این بین تعدادی به عنوان آثار برتر در حوزه های تاریخ، ادبیات، فنی مهندسی، کشاورزی، دفاع مقدس و کودک و نوجوان معرفی شد.
مهران اوچی اردبیلی اظهار کرد: کتاب‌های جهاددانشگاهی استان اردبیل در دو حوزه کشاورزی و فنی مهندسی حائز امتیاز برتر شده است که با حضور مسئولان استانی از پدیدآورندگان تجلیل شد.
وی تصریح کرد: در حوزه فنی مهندسی دو عنوان کتاب انتشارات جهاد دانشگاهی اردبیل به عنوان کتاب سال استان معرفی شد.
اوچی ادامه داد: کتاب بارگذاری ساختمان تالیف دکتر ناصرالدین‌شاهبازی و سعید مرتضوی و کتاب مدلسازی و طراحی بهینه سازی ساختمان ها تالیف دکتر هادی غائبی، مهندس جواد جنت خواه و هاله کریم مسلک به عنوان کتاب های برتر حوزه فنی و مهندسی انتخاب شدند.
وی با اشاره به انتخاب سه عنوان کتاب در حوزه کشاورزی گفت: در این حوزه ۳ عنوان کتاب تکنولوژی فرآورده های غلات تکمیلی تالیف دکتر سارا موحد، اعجاز های علمی از بیولوژی حشرات در قرآن کریم تألیف دکتر تقی قاسمی خادمی و دکتر مجدزاده و گیاهان صنعتی تالیف دکتر افشار آزادبخت و دکتر ایوب فصاحتی در این بخش به عنوان برتر معرفی شدند.
رئیس جهاد دانشگاهی استان اردبیل خاطرنشان کرد: انتشارات جهاددانشگاهی استان اردبیل با دارا بودن ساختار شورای علمی، بررسی کتاب و داوری تخصصی از پذیرش و چاپ کتاب های دانشگاهی و آموزشی استقبال می کند.
وی با بیان اینکه تاکنون ۱۳۵ عنوان کتاب در این انتشارات چاپ و وارد بازار نشر شده است، اذعان داشت: انتشارات جهاد دانشگاهی استان اردبیل همچنین در حوزه ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و ارائه آموزش های مرتبط و برگزاری مسابقات کتابخوانی نیز برنامه های مناسبی را در دست اجرا دارد.
رئیس جهاد دانشگاهی استان اردبیل از صاحبان کتاب های دانشگاهی به ویژه پژوهشگران، دانشجویان، اساتید دانشگاه ها و اعضای هیات علمی برای چاپ کتاب‌های علمی و آموزشی دعوت به همکاری نمود.


نظر شما :