در جلسه اهدای لوح سپاس دکتر طیبی، رئیس جهاددانشگاهی کشور به استاندار اردبیل تاکید شد:

استفاده از جایگاه جهاددانشگاهی برای توسعه استان

۱۶ مرداد ۱۳۹۹ | ۲۱:۳۹ کد : ۲۱۴۹۹ عمومی تاپ خبر
استاندار اردبیل گفت: از پتانسیل های جهاددانشگاهی در پیشبرد اهداف توسعه ای استان استفاده می کنیم و خواهیم کرد.
استفاده از جایگاه جهاددانشگاهی برای توسعه استان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان اردبیل، اکبر بهنام‌جو پنجشنبه ۱۶ مرداد در دیدار با رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل به مناسبت چهلمین سالگرد تاسیس جهاددانشگاهی افزود: این نهاد انقلابی با ایجاد زیرساخت‌های پژوهشی، درمانی، آموزشی و فرهنگی خدمات خوبی به مردم شریف استان ارائه می‌کند.

استاندار اردبیل با تبریک چهلمین سالگرد تاسیس جهاددانشگاهی اضافه کرد: بکارگیری نیروهای جوان با روحیه جهادی و انقلابی بزرگترین موفقیتها را نصیب این نهاد کرده است.

بهنام جو، فعالیت مرکز درمان ناباروری در استان اردبیل را در راستای توسعه گردشگری سلامت استان موثر خواند و خاطرنشان کرد: برای توسعه فعالیت های این مرکز به جهاددانشگاهی کمک خواهیم کرد.
در این دیدار رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل با ارائه گزارشی از فعالیت‌های این واحد و تقدیر و تشکر از حسن اعتماد مهندس بهنام جو، استاندار اردبیل به جهاددانشگاهی اضافه کرد:برای توسعه فعالیت‌های مرکز درمان ناباروری قفقاز با مساعدت مسئولان استان بویژه استاندار اردبیل زمینی به مساحت یک هزار و ۳۰۰ مترمربع به جهاددانشگاهی استان واگذار شده است که به زودی مراحل اجرایی احداث مجتمع سلامت آغاز خواهد شد.

در این دیدار لوح سپاسی با امضای دکتر طیبی، رئیس جهاددانشگاهی کشور به پاس همکاری های صمیمانه، مساعدت و حمایت‌ از برنامه‌های این نهاد به استاندار اردبیل تقدیم شد. در این لوح آمده است:

برادر گرامی جناب آقای مهندس بهنام جو، استاندار محترم اردبیل

به مناسبت 16 مرداد، چهلمین سالروز تشکیل نهاد انقلابی جهاددانشگاهی و به پاس خدمات ارزنده، مساعدت ها و حمایت های خالصانه جنابعالی از جهاددانشگاهی اردبیل، این لوح سپاس تقدیم می گردد. از درگاه الهی سلامتی و دوام توفیقات و عزت مستدام برای آن وجود عزیز مسئلت دارم.

حمیدرضا طیبی

رئیس جهاددانشگاهی

 


( ۱ )

نظر شما :