همزمان با سراسر کشور؛

آزمون‌های آموزشیاران نهضت سوادآموزی، استخدامی سازمان ثبت ‌اسناد و املاک کشور و صنایع شیر ایران در اردبیل برگزار شد

۲۰ تیر ۱۳۹۹ | ۱۳:۰۰ کد : ۱۹۹۷۹ آموزشی تاپ خبر
رئیس جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل از برگزاری آزمون‌های آموزشیاران نهضت سوادآموزی، استخدامی سازمان ثبت ‌اسناد و املاک کشور و صنایع شیر ایران همزمان با سراسر کشور به همت جهاددانشگاهی در دانشگاه پیام نور اردبیل خبر داد.
آزمون‌های آموزشیاران نهضت سوادآموزی، استخدامی سازمان ثبت ‌اسناد و املاک کشور و صنایع شیر ایران در اردبیل برگزار شد
به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان اردبیل، مهران اوچی اردبیلی در حاشیه برگزاری این آزمون گفت: 751 نفر از استان اردبیل برای شرکت در آزمون‌های آموزشیاران نهضت سوادآموزی، استخدامی سازمان ثبت ‌اسناد و املاک کشور و صنایع شیر ایران ثبت نام کرده‌ بودند که از این تعداد 282 نفر زن و 469 نفر مرد هستند.
وی افزود: از تعداد 751 نفر شرکت کننده در استان اردبیل، 443 نفر برای استخدامی ثبت اسناد و املاک، 303 نفر برای نهضت سوادآموزی و 5 نفر برای صنایع شیر ایران رقابت کردند که نتایج این آزمون‌ها، نیمه دوم مرداد از طریق سامانه hrtc.ir به داوطلبان اعلام خواهد شد.
رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل  با بیان اینکه این آزمون با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد، تصریح کرد: یک روز قبل از برگزاری آزمون چینش صندلی با فاصله 1.20 متری طبق پروتکل‌های بهداشتی انجام شد و بعد از چینش صندلی، کل محوطه، سالن‌ها، سرویس‌های بهداشتی و مخزن توسط عوامل اجرایی ضدعفونی شد.
اوچی اردبیلی ادامه داد: همچنین پروتکل‌های بهداشتی مربوطه قبل از برگزاری آزمون در اختیار عوامل اجرایی آزمون قرار گرفت و ضرورت به همراه داشتن ماسک و دستکش نیز به صورت پیامک به اطلاع داوطلبان اطلاع داده شد.
وی اضافه کرد: در زمان برگزاری آزمون نیز ماسک رایگان برای داوطلبانی که ماسک نداشتند و پد یک بار مصرف الکل به دلیل ضرورت ثبت اثر انگشت در پاسخنامه‌ها، در اختیار داوطلبان قرار گرفت.

نظر شما :