مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل:

تنظیم دقیق شرح خدمات بازنگری طرح جامع گردشگری توسط جهاددانشگاهی اردبیل

۱۲ تیر ۱۳۹۹ | ۲۱:۲۳ کد : ۱۹۶۶۵ پژوهشی تاپ خبر
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل گفت: شرح خدمات طرح جامع گردشگری استان به نحو مطلوب، کامل و دقیق توسط جهاددانشگاهی استان اردبیل تنظیم و ارائه شده است.
تنظیم دقیق شرح خدمات بازنگری طرح جامع گردشگری توسط جهاددانشگاهی اردبیل

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان اردبیل، نادر فلاحی، پنج‌شنبه 12 تیرماه، در مراسم امضای قرار داد بازنگری طرح جامع گردشگری استان ضمن قدردانی از تلاش‌های جهاددانشگاهی استان اردبیل در ارائه دقیق شرح خدمات این طرح با بیان این مطلب، افزود: این طرح می تواند به شناسایی بسترهای جذب گردشگر در حوزه میراث فرهنگی و گردشگری با توجه به ظرفیت‌های استان کمک کند.
نادر فلاحی با اشاره به تاکید استاندار اردبیل بر ضرورت توسعه حوزه گردشگری استان، یادآور شد: با توجه به توانمندی‌ بالای جهاددانشگاهی اردبیل در انجام طرح‌های مطالعاتی و تحقیقاتی، بازنگری طرح جامع گردشگری استان توسط این نهاد و با نظارت مدیر پروژه، استانداری اردبیل و اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان عملیاتی می شود.
وی با بیان اینکه همدلی و عزم خوبی برای توسعه گردشگری بین دستگاه‌های اجرایی استان اردبیل ایجاد شده است، خاطرنشان کرد:  لازم است از ظرفیت‌های بومی استان در اجرای طرح‌های توسعه ای استفاده شود.


نظر شما :