به همت مرکز انتشارات جهاددانشگاهی اردبیل؛

ترجمه کتاب «قهرمان من تویی!» منتشر شد

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۰:۴۸ کد : ۱۸۲۱۴ فرهنگی تاپ خبر معرفی کتاب‌های منتشر شده
مرکز انتشارات جهاددانشگاهی استان اردبیل، ترجمه ای از کتاب «قهرمان من تو هستی» را وارد بازار نشر کرد.
ترجمه کتاب «قهرمان من تویی!» منتشر شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان اردبیل، این کتاب از طریق کمیته ناظر سازمان بهداشت جهانی توسط هلن پاتوک تالیف و در انتشارات جهاددانشگاهی استان اردبیل توسط ماهرخ سپهوند ترجمه شده و مهران محمدی، مدیر مسئول انتشارات آن را تنظیم نموده است.

مرکز انتشارات جهاددانشگاهی استان اردبیل این اثر را به منظور عمل به تعهدات اجتماعی و در راستای فرهنگ‌سازی برای مقابله با هر نوع بیماری و به ویژه کرونا منتشر کرده که در آن نگاهی به بحران جدید مربوط به شیوع کرونا شده و در جستجوی آن است که  کودکان شش تا ۱۱ ساله چگونه می‌توانند با کووید 19 مبارزه و خود، خانواده و دوستانشان را در مقابل این ویروس محافظت کنند همچنین در این کتاب به نحوه مدیریت احساسات در مواجهه با یک واقعیت جدید اشاره شده است.

کتاب قهرمان من تو هستی، داستانی از یک موجود خیالی دوست داشتنی به نام «آریو»  و برای آسایش و راهنمایی خوانندگان در طی زمان نامشخصی که در آن به سر می‌بریم طراحی شده و با همکاری بیش از ۵۰ سازمان بین المللی بشر دوستانه از جمله سازمان بهداشت جهانی (W.H.O.) تولید شده است.

در مراحل تحقیق و توسعه پروژه این کتاب، بیش از یک هزار و 700 کودک، والدین، مراقبان و معلمین از سراسر جهان تجربیات و چالش‌های مقابله با همه‌گیری کرونا ویروس را به اشتراک گذاشتهاند و شبکه گسترده‌ای برای اطمینان از اینکه نویسنده و تصویرگر هلن پاتوک و تیم پروژه بتوانند داستانی تولید کنند که کودکانی از هر ملیت و قاره‌های مختلف با آن ارتباط برقرار کنند، ساخته شد.

هدف از ترجمه این کتاب به زبان‌های مختلف دنیا این است که تا حد ممکن این کتاب به دست کودکان بیشتری برسد.


( ۱۰ )

نظر شما :

o,hkkni ۰۴ خرداد ۱۳۹۹ | ۰۷:۳۷
ریارکاری این اقدام (اعلام خبر ترجمه کتاب) بسیار شرم آور و تابلو هستش. فقط کسی که سرش را زیر برف کرده و خودنمایی می کند، چنین کاری را میتوان انتظار داشت. در حالی که از اسفندماه گذشته پنج انتشارات این کتاب را ترجمه کرده اند، و یکی از ناشران فیلم و صوت و تصویر آن را حتی در آپارات هم گذاشت و میلیونها نفر نسخه رایگان آن را دانلود کردند، از روی نسخه های انتشارات مختلف مانند میانرشته ای، میچکا، میلکا، علوم پزشکی تهران، و... چیزی تهیه و خبر آن را به صفحه اول گوگل رساندن ، ریاکاری و تقلب شرم آور ی است؛ آنهم در گرماگرم بیماری که مرگ، زودگذر بودن دنیا و ظواهرش و اخلاق را به ما یادآور می شود.