آغاز مطالعات میدانی بازنگری طرح جامع گردشگری اردبیل

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۰:۱۷ کد : ۱۸۱۸۵ پژوهشی تاپ خبر
استاندار اردبیل آغاز مطالعات میدانی و کتابخانه‌ای طرح جامع گردشگری استان اردبیل را صادر کرد.
آغاز مطالعات میدانی بازنگری طرح جامع گردشگری اردبیل

به گزارش روابط عمومی جهادانشگاهی استان اردبیل، اکبر بهنامجو در جلسه بررسی شرح خدمات بازنگری طرح جامع گردشگری استان دستور آغاز مطالعات میدانی و کتابخانه‌ای این طرح را صادر و اظهار کرد: باید تمامی ظرفیت‌های استان اردبیل در بخش گردشگری، در اجرای بازنگری طرح جامع گردشگری استان لحاظ شود.

استاندار اردبیل با اشاره به تدوین طرح جامع گردشگری استان اردبیل در سال 13۷۸ خاطرنشان کرد: ‌با توجه به توسعه روزافزون حوزه گردشگری  این طرح نیازمند به‌روزرسانی و انطباق آن با توانمندی‌های بالفعل گردشگری است.

وی ادامه داد: ‌در این طرح لزوم نیازسنجی و ترسیم چشم‌اندازها و راهبردهای توسعه گردشگری از جمله دغدغه‌های این حوزه است و بازنگری در این طرح می‌تواند به عنوان یک سند بالادستی اساس برنامه‌ریزی‌ها در توسعه استان باشد.

بهنامجو با ابراز خرسندی از مشارکت جهاددانشگاهی استان به عنوان یک نهاد بومی برای اجرای این طرح بیان‌کرد:‌ تمامی دستگاه‌های اجرایی مرتبط با این موضوع مکلف به همکاری با اداره کل میراث فرهنگی استان اردبیل در این حوزه هستند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه گردشگری یکی از محورهای اصلی توسعه استان است نهایت همکاری تمامی دستگاه‌های اجرایی با اداره کل میراث فرهنگی استان اردبیل مورد انتظار است.

در جلسه بررسی شرح خدمات گردشگری بازنگری طرح جامع گردشگری استان اردبیل که با حضور استاندار اردبیل برگزار شد، شرح خدمات این طرح به تصویب نهایی رسید.

 

 

 


نظر شما :