برگزاری مسابقه کتابخوانی «زلال معرفت» در جهاددانشگاهی اردبیل

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۴:۴۹ کد : ۱۸۱۷۳ فرهنگی تاپ خبر
مدیرمسئول انتشارات جهاددانشگاهی استان اردبیل از برگزاری مسابقه کتابخوانی «زلال معرفت» ویژه اعضا و دانشجویان به مناسبت ماه مبارک رمضان در این نهاد خبر داد.
برگزاری مسابقه کتابخوانی «زلال معرفت» در جهاددانشگاهی اردبیل

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان اردبیل، مهران محمدی با اعلام این خبر افزود: این مسابقه ترویجی به همت معاونت فرهنگی و مرکز انتشارات جهاددانشگاهی اردبیل، با هدف ارتقای سطح اطلاعات و دانش جهادگران و دانشجویان و همچنین فراهم آوردن زمینه مشارکت در امور فرهنگی و ایجاد رقابت سالم برگزار می‌شود.

وی اظهار کرد: مسابقه کتابخوانی زلال معرفت به صورت غیر حضوری از کتاب «ده درس امر به معروف و نهی از منکر»، تالیف حجت الاسلام و المسلمین محسن قرائتی برگزار می‌شود و علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقه تا روز سه‌شنبه، 30 اردیبهشت ماه فرصت دارند تا نسبت به مطالعه کتاب و ارسال پاسخنامه اقدام کنند.

مدیرمسئول انتشارات جهاددانشگاهی استان اردبیل با اشاره به اینکه شرکت‌کنندگان این مسابقه باید به بیست سوال که از محتوای کتاب مذکور طرح شده، پاسخ دهند، خاطرنشان کرد: بعد از جمع آوری پاسخنامهها به پنج نفر برگزیده از اعضای جهاددانشگاهی و سه نفر از دانشجویان جوایزی اهدا خواهد شد.


نظر شما :