آزمون استخدامی شرکت صنایع شیر ایران توسط جهاددانشگاهی برگزار می‌شود

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۴:۵۵ کد : ۱۸۱۲۵ آموزشی تاپ خبر
سرپرست معاونت آموزشی جهادانشگاهی استان اردبیل از برگزاری آزمون به کارگیری نیروی انسانی در شرکت صنایع شیر ایران همزمان با سراسر کشور در استان خبر داد.
آزمون استخدامی شرکت صنایع شیر ایران توسط جهاددانشگاهی برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان اردبیل، بهرنگ کوهی با اعلام این خبر افزود: شرکت صنایع شیر ایران در نظر دارد به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی و گزینش، افراد واجد شرایط را به صورت قرارداد مدت معین انتخاب کند.

وی با بیان اینکه ثبت‌نام در آزمون مذکور از 24 اردیبهشت‌ آغاز و تا یکم خرداد جاری ادامه خواهد داشت، اظهارکرد: متقاضیان ثبت‌نام می‌توانند جهت آگاهی از اطلاعات و جزئیات مربوط به این آزمون به دفترچه راهنمای در سایت اینترنتی www.hrtc.ir مراجعه کنند.

سرپرست معاونت آموزشی جهادانشگاهی استان اردبیل با اشاره به اینکه آزمون به کارگیری نیروی انسانی در قالب قرارداد کار مدت معین در شرکت صنایع شیر ایران، ۳۰ خرداد سال جاری همزمان با سراسر کشور در اردبیل برگزار میشود، یادآور شد: کلیه فرآیندهای مربوط به ثبت نام، دریافت کارت ورود به جلسه داوطلبان تا اعلام نتیجه نهایی، انحصارا از طریق سایت اینترنتی www.hrtc.ir انجام میشود.


نظر شما :